Günümüzde fatura ödemekte artık çok kolay hale geldi. İş, eğitim veya günlük yaşam koşturması içerisinde faturalarının son ödeme tarihlerini atlayan kişilere bankalarda otomatik ödeme talimatı desteği geldi. Bankaların otomatik ödeme talimatı sistemleri sayesinde tüm faturalarınızın günü geldiğinde otomatik olarak ödenmesini sağlayabilirsiniz. Faturayı ödemeyi unuttum şikayetlerinizi sona erdiren bankaların otomatik ödeme talimatları için avantajlı kampanyalarda bulunuyor. İşte 2022 bankaların otomatik ödeme talimatı kampanyaları!

Akbank’ta Fatura Ödeme Talimatına 150 TL ChipPara

Akbank’ın yeni otomatik fatura ödeme talimatı ile birlikte artık hem faturalarınızın zamanında ödenmesini garantiye alabilir hem de hediye ChipPara kazanabilirsiniz. Akbank’ın Axess kredi kartı müşterileri Ağustos ayında verecekleri otomatik ödeme talimatına 150 TL’ye varan ChipPara hediyesi kazanıyor.

Axess’in 01.08.2022 ile 31.08.2022 tarihleri arasında geçerli kampanyasından otomatik fatura talimatı oluşturarak, hediye ChipPara kazanılabiliyor. Kampanya kapsamında Ağustos ayında verilecek 1 veya 2 fatura ödeme talimatına 25 TL ChipPara kazanılabiliyor. Kampanya döneminde 3 veya 4 yeni fatura ödeme talimatı için 75 TL, 5 veya daha fazla otomatik fatura ödeme talimatı için 150 TL değerinde hediye ChipPara kazanılabiliyor.

Kampanya kapsamında kazanılacak hediye ChipPara bakiyesi Axess kredi kartına 2.09.2022 tarihinde yansıtılmaktadır. Axess otomatik fatura talimatı oluşturmak için “FATURAC” yazıp “4566” numarasına SMS göndermeniz gerekiyor.

Yapı Kredi’den Otomatik Ödeme Talimatına 150 TL

Yapı Kredi Bankası’nın 11.08.2022 ile 10.09.2022 tarihleri arasında geçerli otomatik ödeme kampanyasından tüm müşteriler yararlanabiliyor. Yapı Kredi müşterileri 10 Eylül’e kadar vereceği ilk yeni fatura ödeme veya HGS talimatına 10 TL değerinde puan kazanıyor. Ayrıca bu kampanyadan 10 talimata kadar yararlanabildiğinden toplamda 100 TL puan kazanma şansını yakalıyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Yapı Kredi Bankası, otomatik ödeme talimatının kredi kartından verilmesi durumunda her yeni talimat için ek 10 TL ve toplamda da 50 TL ekstra puan kazanma şansı sunuyor. Yapı Kredi Mobil veya Yapı Kredi İnternet Bankacılığı üzerinden 7 gün 24 saat kolayca otomatik ödeme talimatı oluşturulabiliyor. Üstelik kampanyadan yeni Yapı Kredi Bankası müşterileri de yararlanabiliyor.