Farklı bankalarda olan borçların bir süre sonra ödeme ve takip krizine neden olması birçok kişinin yaşadığı finansal problemlerin başında geliyor. Sonrasında ortaya çıkan bu kargaşa ya da ağırlaşan taksitler nedeniyle taksitlerin ödenememesi de sıkça görülen durumlardan birisi. Bunun akabinde ise işletilen faizler, avukat ve icra takipleri derken mevcut borçların katlanarak artması geliyor. İşte tüm bunların olmaması için Yapı Kredi ve İş Bankası farklı bankalardaki borçlarınızı tek bir yere toplayarak onları kapatmanızı sağlıyor. Böylelikle ödenemeyen taksitler nedeniyle eklenen faiz ve yasal takiplerden kurtulacağınız gibi ayrıca yeni ve daha uzatılmış bir ödeme planı ile bütçenizi de rahatlatabilirsiniz.

Yapı Kredi Borç Transferi Kredisi

yapı kredi borç tr

Yapı Kredi Bankası’nın kredi seçeneklerinden birisi de Borç Transferi Kredisi olarak karşımıza çıkıyor. Bankanın bu kredi avantajı sayesinde siz de diğer bankalardaki kredi ve borçlarınızı Yapı Kredi Borç Transferi Kredisi sayesinde bir defada kapatarak tüm borçlarınızı burada tek bir elde toplayabilirsiniz. Üstelik de bunu yaparken uygun faiz oranları sayesinde ödemelerinizi kolaylaştırabilirsiniz. Hatta yeni bir ödeme planı sayesinde borçlarınızı daha uzun bir vadeye yayarak rahat bir nefes alabilirsiniz. Yapı Kredi’den 36 ay vade ile çekebileceğiniz Borç Kapatma Krediniz için bankaya ödeyeceğiniz faiz oranı ise %2,16’dan başlıyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

İş Bankası Borç Transferi Kredisi

iş bankası tr

Yine başka bankalarda bulunan mevcut kredilerinizi kendi bünyesinde toplayan avantajlı bankalardan birisi de İş Bankası. İş Bankası, Borç Kapatma Kredisi ile tüm borçlarınızı birleştirerek size uygun taksit tutarlarında 36 aya kadar bölebilir ve ödemelerinizi tek bir yerde toplamanıza yardımcı olabilir. Ayrıca İş Bankası Borç Transferi Kredisi ile yalnızca diğer bankalarda bulunan kredi borçlarınızı değil, bunun yanı sıra kredi kartı borçlarınızı da bu kredi kapsamına alıyor. Siz de sadece %1,6’dan başlayan faizlerle tüm borçlarınızı yeniden 36 vade ile taksitlendirebilir ve biriken borç cehenneminizden kurtulabilirsiniz.

İş bankası Borç Transferi Kredisine başvurularınızı; İşCep’ten, İş Bankası İnternet Şubesi’nden, Bankamatiklerden, İş Bankası internet sitesinden ya da SMS yoluyla gerçekleştirebilirsiniz. SMS ile başvurularınızda; NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİR aralarında boşluk bırakarak yazıp 4402’ye göndermeniz yeterli. Ya da 0 850 724 0 724 Telefon Şubesi’ni arayarak kolay bir şekilde İş Bankası Borç Transferi Kredinizi gerçekleştirebilirsiniz.