Hayat şartlarının günden güne zorlaşmasına ek olarak, pandemi koşulları baş gösterdi. Halk sağlığını korumak amacıyla getirilen yasaklar ve kısıtlamalar sebebiyle iş yerleri kapandı, üretim durma noktasına geldi. Hal böyle olunca birçok insan iş ve gelir kaybına uğradı.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Kısmı zamanlı veya sürekli olarak işini kaybeden kişilerin gelir gider dengesi bozuldu ve bu durum çok ciddi sorunlara yol açtı. Borçlarını ödeyemeyen kişiler, bir süre kendilerini rahatlatabilmek, ya da azalan gelirleriyle ödeyebilmek için yollar aramaya başladı. Bu noktada vatandaşın imdadına İş Bankası ve Yapı Kredi yetişti. Türkiye'nin iki dev bankası birleşerek, borcunu ödeyemeyenlere borç transfer kredisi vermek için harekete geçti.

İş Bankası Borç Transfer Kredisi

iş bankası2

Bankalara olan kredi ve kredi kartı borcunu ödemekte zorlananlara büyük destek İş Bankası'ndan geliyor. İş Bankası, %1,6'dan başlayan faiz oranları ve 36 aya varan vade seçenekleriyle Borç Transfer kredisini sunuyor. İş Bankası Borç Transfer Kredisinin faiz oranı, kullanılacak kredi tutarına, vadeye ve kredi kullanacak müşterinin kredi skoruna göre değişkenlik gösterebiliyor.

İş Bankası Borç Transfer kredisine, İş Bankası şubeleri, İş Bankası ATM'leri, mobil uygulama, internet bankacılığı ve telefon bankacılığı kanallarından başvurulabiliyor. Online kanallardan alınan ön onaydan sonra en yakın İş Bankası Şubesi'ne giderek kimlik ve gelir belgenizi beyan etmeniz gerekiyor. Onaylanan krediniz anında diğer bankalardaki borçlarınızı kapatmak üzere o bankalara aktarılıyor. Size de borçlarınızı tek bir çatı altında toplamanın keyfini sürmek kalıyor.

Yapı Kredi Borç Transfer Kredisi

yapı kredi2-1

Borçlarından kurtulmak isteyenlere bir yardım da Yapı Kredi'den geliyor. Yapı Kredi, darmadağın olan kredi ve kredi kartı borçlarınızı tek bir çatı altında toplayarak kolayca ödemenizi sağlayan Borç Transfer Kredisini sunuyor. 36 aya varan vade seçenekleri ve kişiye özel belirlenen cazip faiz oranlarıyla Yapı Kredi Borç Transfer Kredisi, borçlarından bunalanlara rahat bir nefes aldırıyor.

Yapı Kredi Borç Transfer Kredisine tüm Yapı Kredi şubeleri, mobil uygulama, telefon bankacılığı ve internet bankacılığı üzerinden başvurulabiliyor. Şayet Yapı Kredi bünyesinde ön onaylı bir kredi limitiniz varsa, krediniz bu limit dahilinde anında onaylanıyor. Aksi taktirde ise başvurunuz hemen değerlendirmeye alınıp dakikalar içerisinde sonuç size sms yoluyla bildiriliyor. Onaylanan krediniz diğer borçlarınızı kapatmak üzere ilgili bankalara transfer ediliyor, size de rahat bir nefes almak kalıyor.