Teknolojinin gelişmesiyle birlikte gündelik yaşamımızda da pek çok farklılık yaşanmaya devam ediyor. Bu farklılıkların başında ise bankacılık sistemi yer almaya başladı, eskiden para transferi yapmak için bile banka şubelerini ziyaret etmek zorunda kalırken şimdilerde evimizden bile çıkmadan binlerce TL'lik kredileri direkt olarak hesabımıza gönderebiliyoruz. Dijital kavramının bu denli hayatımıza etki etmesinin en önemli nedenlerinden biri de elbette Koronavirüs pandemisi oldu, pandemi ile birlikte tüm sektörler dijitalleşmek zorunda kaldı.

Bu dijitalleşmenin etkisiyle bankalar online kanalların haricinde SMS ile de kredi başvurusu kabul etmeye başladı. Bugün sizler için SMS ile kredi veren bankaları derledik, bakalım hangi banka daha avantajlı fırsatlar ile SMS aracılığıyla kredi sunmaya başlamış?

Türkiye İş Bankası SMS ile Kredi

SMS ile kredi avantajı sunan ilk banka Türkiye İş Bankası oluyor. 50.000 TL'ye kadar kredinizi %2,75'ten başlayan faiz oranları ve 36 aya varan vadelerle anında alabilirsiniz, başvuru için NAKİT, TC KİMLİK NO, KREDİ TUTARI, AYLIK GELİR aralarında boşluk bırakılarak yazarak 4402’ye gönderebilirsiniz. Eğer sizler de Türkiye İş Bankası'ndan 50.000 TL'lik kredi alırsanız 36 ay boyunca 2.352,11 TL ödeme yaparak borcunuzu kapatabilirsiniz. Ayrıca Türkiye İş Bankası'nın İşCep'inden de başvuru yapabilirsiniz.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Yapı Kredi SMS ile Kredi

SMS ile kredi başvuru yapabileceğiniz bankalardan biri de Yapı Kredi, şubeye kadar gitmenize gerek kalmadan 50.000 TL'ye kredinizi anında vadesiz hesabınıza yollayabilir ve ihtiyaçlarınızı karşılamaya başlayabilirsiniz. Ayrıca Yapı Kredi'den alacağınız kredilerde %2,39'dan başlayan faiz oranları ve 36 aya varan vadelerde sizleri bekliyor. Yapı Kredi'nin ihtiyaç kredisine başvurmak için Bireysel (boşluk) TCKN (boşluk) aylık gelirinizi yazıp 4411’e gönderin ve kredi başvuru sonucunuz anında SMS ile cep telefonunuza gelsin. (Örnek: Bireysel 12345678901 1000 şeklinde olmalı) Yapı Kredi’den başvurularınızı sadece SMS ile değil; Bireysel İnternet Şubesi, Yapı Kredi Mobil, Müşteri İletişim Merkezi ya da Yapı Kredi ATM’lerinden de yapabilirsiniz. Eğer siz de Yapı Kredi’den 35.000 TL’lik kredi alırsanız 36 ay boyunca 1.585,96 TL ödüyorsunuz.