Bankalar müşteri portföyünü büyütebilmek için yeni avantajlı kampanyalar açıklıyor. O banka yayınladığı duyuruyla ilk defa müşterisi olanlara tam 10.000 TL’ye kadar nakit çözüm sağlayacağını açıkladı. 28 Şubat’a kadar banka müşterisi olanlar 10.000 TL’ye kadar %0 faizli taksitli nakit avans kullanabilecek. Peki kampanyadan yararlanmak için yapılması gerekenler neler?

28 Şubat’a Kadar Müşteri Olanlara Özel

Türkiye’nin en önemli bankacılık kuruluşlarından Yapı Kredi Bankası, yaptığı açıklamayla yeni müşterilerine %0 faizli taksitli nakit avans sunacağını duyurdu. Yapı Kredi Bankası, 2023’te ilk defa müşterisi olanlara özel avantajlı bankacılık hizmetleri ve nakit çözüm fırsatları sunmaya devam ediyor.

Yapı Kredi’den yapılan açıklamada 2023’ün ilk büyük kampanyası duyuruldu. Yapı Kredi Bankası’nın yeni kampanyası 01.02.2023 ile 28.02.2023 tarihleri arasında geçerli olacak. 1 Şubat’tan önce Yapı Kredi Bankası müşterisi olmayanlar kampanyadan yararlanabilecek. Kampanya kapsamında 28 Şubat’a kadar Yapı Kredi Bankası müşterisi olanlar 10.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları için %0 faizli taksitli nakit avans kullanabilecek.

Yapı Kredi Faizsiz Taksitli Nakit Avans Şartları

Yapı Kredi Bankası’nın faizsiz taksitli nakit avans kampanyasından yararlanarak, faiz yükü olmadan nakit ihtiyaçlarını karşılamak isteyenlerin yerine getirmeleri gereken bazı şartlar bulunuyor. Bu şartların en başında ise 1 Şubat ile 28 Şubat tarihleri arasında ilk defa Yapı Kredi müşterisi olunması gerekiyor. Yani hali hazırda 1 Şubat’tan önce Yapı Kredi müşterisi olanlar, bu kampanyadan yararlanamıyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin Yapı Kredi müşterisi olmak için “Yapı Kredi Mobil” uygulamasında yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullanması gerekiyor. Mobil bankacılığa özel kampanyadan yararlanmak ve şubeye gitmekle uğraşmak istemeyenler, kolay bir şekilde müşteri olma işlemlerini tamamlayabiliyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Kampanya kapsamında faizsiz taksitli nakit avans kullanabilmek için müşteri olduktan sonra en geç 15 gün içerisinde Yapı Kredi Bankası kredi kartı başvurusu yapılması gerekiyor. Kredi kartı başvurusu onaylandıktan sonraki 7 gün içerisinde kampanya ilgili kredi kartına tanımlanmaktadır. Daha sonra 15.03.2023 tarihine kadar Yapı Kredi Bankası kredi kartından yapılacak 10.000 TL’ye kadar 6 ay taksitli nakit avans kullanımlarında %0 faiz oranından yararlanılabiliyor.