Bankalarda para gönderme işlemleri artık daha kolay! Tüm bankaların geçtiği kolay adres sistemi ile birlikte Havale veya EFT yaparken IBAN ve hesap numarası gibi bilgilerle uğraşmak zorunda kalmıyorsunuz. Hemen banka hesabınıza bir kolay adres tanımlama yaparak, ister cep telefonu numaranızı, ister kimlik numaranızı, ister de e-posta adresini para gönderme ve alma işlemlerinizde kullanabilirsiniz. Üstelik bazı bankalar hesabına kolay adres tanımlama yapan müşterilerine binlerce TL değerinde hediye kazanma şansı da sunuyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Kolay Adres Tanımlama Nedir?

Bankacılık sektöründe uzun yıllardır kullanılan IBAN ve hesap numarası sistemi, tüketici genelinde bir kullanım sorununa neden oluyordu. IBAN numarasının ezberlenmesi, doğru girilmesi gibi pek çok farklı problem havale ve EFT işlemlerinde sıklıkla hataların ve hatta mağduriyetlerin meydana gelmesine neden oluyordu. Kolay adres sistemi ise bankacılıktaki tüm bu sorunları ortadan kaldırıyor. Çünkü artık para gönderme ve alma işlemlerinde IBAN ve hesap numarası yerine cep telefonu numarası, e-posta adresi ve kimlik numarası gibi genellikle ezberde olan bilgileri kullanabilmek mümkün oluyor.

Yapı Kredi Bankası’ndan Kolay Adres Tanımlayanlara Apple Ürünleri Kazanma Şansı

Yapı Kredi Bankası, 04.04.2022 ile 31.05.2022 tarihleri arasında Yapı Kredi Bankası hesabında cep telefonu, T.C. kimlik numarası veya e-posta adresi gibi kişisel bilgilerini hesabıyla eşleştirerek, kolay adres tanımlayan müşterilerine çekilişe katılma fırsatı sunuyor. Bu tarihler arasında Yapı Kredi Mobil uygulamasından veya Yapı Kredi İnternet şubesinden yapacağınız kolay adres tanımlama işlemi sayesinde onlarca Apple ürününden birini kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Yapı Kredi kolay adres tanımlama yapan müşterilerine 1 çekiliş hakkı hediye ediyor. Bu çekiliş hakkı ile tüketiciler 1 adet MacBook Pro, 3 adet iPhone 13 Pro, 5 adet iPad Pro, 8 adet Apple Watch 7 ve 10 adet AirPod Pro hediyesinden birisini kazanma şansını yakalıyor.

Yapı Kredi çekilişi 15.07.2022 tarihinde gerçekleştirilecek. Yapılan çekilişle kazanan asil talihlilerin 04.08.2022 tarihine kadar başvurmaları beklenecek. Asil talihlilerin başvuru yapmaması durumunda süre dolunca otomatik olarak yedek talihlilere geçecek. Yedek talihlilerin ise en son başvuru tarihi 19.08.2022 olarak belirlenmiştir.