Online alışveriş kanalları günümüzde oldukça popüler hale geldi. Hemen hemen herkesin tüm ihtiyaçları için kullandığı online işyerlerinden yapılan alışverişler daha kazançlı oluyor. Daha ekonomik fiyatlardan faydalanabilmenin yanı sıra online alışverişte harcadıkça kazanma şansı da bulunuyor. Bankalar, online alışverişlerde kendi kredi kartlarının kullanımını teşvik etmek için yüzlerce TL değerinde hediye Bonus/Puan dağıtıyor. Böylelikle hem ihtiyaçlarınızı karşılayabilir hem de harcadıkça kazanma şansını yakalayabilirsiniz.

Yapı Kredi’den 50 TL WorldPuan Hediye

Yapı Kredi Bankası, Türkiye’nin en büyük online alışveriş platformlarıyla gerçekleştirdiği anlaşma kapsamında harcadıkça kazanma fırsatı sunuyor. Yapı Kredi World Card kampanyası kapsamında Türkiye’nin en büyük online alışveriş platformlarındaki 500 TL ve üzeri harcamaya 50 TL değerinde WorldPuan sunuyor.

Yapı Kredi Wolrd Card kredi kartı sahipleri, 31 Ocak 2022 tarihine kadar Amazon.com, Gittigidiyor, Hepsiburada, Trendyol ve Dolap.com online alışveriş sitelerinde yapacakları alışverişlerde WorldPuan kazanıyor. Kampanyadan yararlanabilmek için anlaşmalı online alışveriş web sitelerinin mobil uygulamaları üzerinden tek seferde 500 TL ve üzeri harcama gerçekleştirmek gerekiyor. Bu kriterlere uygun şekilde yapılan harcamalarda 50 TL değerinde WolrdPuan kazanılabiliyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Yapı Kredi 50 TL Hediye Kampanyası

Yapı Kredi’nin online alışverişlerde sunduğu 50 TL hediye WorldPuan kampanyasından faydalanabilmek için anlaşmalı online alışveriş sitelerinin mobil uygulamalarından alışveriş yapmak gerekiyor. 15 Ocak 2022 ile 31 Ocak 2022 tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında Yapı Kredi World Card kredi kartı müşterileri 50 TL değerinde hediye WorldPuan kazanıyor.

Aynı gün içerisinde aynı işyerinden tek seferde gerçekleştirilecek 500 TL ve üzeri harcamalarda 50TL değerinde WorldPuan kazanılabiliyor. Kampanya çerçevesinde kazanılan WorldPuan’lar 4 Şubar 2022 tarihinde karta yüklenir. Kampanya kapsamında kazanılan WorldPuan’ların en son 6 Mart 2022 tarihine kadar Yapı Kredi World üye işyerlerinde yapılan alışverişlerde kullanılması gerekiyor. Aksi halde kazanılan WorldPuan’lar 7 mart 2022 tarihi itibariyle World Card’dan otomatik olarak siliniyor.
Kampanyadan faydalanmak için harcama öncesinde kampanyaya katılım gerçekleştirilmelidir.

Kampanyaya katılmak için “KAZAN” yazıp “4454” numarasına SMS göndermeniz yeterlidir. Veya World Mobil uygulamasına girerek, kampanyalar ekranındaki ilgili kampanyaya “Hemen Katıl” seçeneğine tıklayarak da katılım gerçekleştirebilirsiniz.