Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Emekli olmak, çalışan bütün vatandaşların hayali. Hepimiz o yılların gelmesini ve hem sevdiklerimize hem de kendimize bolca vakit ayırmayı sabırla bekliyoruz. Fakat günümüzde emeklilere baktığımızda yaşadıkları geçim sıkıntılarını görüyoruz. Emekli olmasına rağmen hala geçim kaygısı çeken yaşlılarımız, bankaların onlara sundukları fırsatlarla rahat bir nefes almak istiyorlar. İşte Yapı Kredi tam da burada devreye giriyor ve hem emeklilerin hem de emekli yakınlarının faydalanabileceği bu büyük fırsatı sunuyor. Eğer sizin de emekli tanıdıklarınız varsa hemen şimdi Yapı Kredi’nin bu basit birkaç adımını uygulayarak 2.500 TL değerine varan ödül kazanabilirsiniz. İşte emeklilerin ve emekli yakınlarının yüzünü güldüren o büyük fırsat!

Yapı Kredi’nin Bitmek Bilmeyen İmkanları!

yapı kredi-3

Günümüzde her şeyde olduğu bankacılıkta da internete geçiş söz konusu. Artık günlerce şubede bankacılık işlemleriyle uğraşmadan, birkaç tıkla bütün bankacılık işlemlerimizi halledebiliyoruz. Yapı Kredi de ülkemizde internet bankacılığını öncülerinden biri. Hem resmi internet sitesiyle hem de mobil uygulamasıyla bizi şaşırtmaya devam eden Yapı Kredi’nin avantajlarla dolu dünyası, gün geçtikçe genişliyor.

Yakınınız Olan Emeklileri Yapı Kredi’ye Getirin Siz de Kazanın!

yapı kredi2-1

Kim Yapı Kredi’nin sunmuş olduğu 2.500 TL’ye varan ödülden yararlanmak istemez ki? Bu ödülden anında yararlanmak Emekli Referans Kampanyası ile şimdi oldukça kolay. Yakınınızdaki emeklilerin Yapı Kredi Emekli Referans Kampanyası dahilinde Yapı Kredi müşterisi olmalarını sağlayarak hemen şimdi siz de bu ödüle kavuşabilirsiniz. Yapmanız gereken şeyler oldukça basit.

Öncelikle emekli yakınlarınıza referans gösterebilmeniz için Yapı Kredi müşterisi olmanız gerekiyor. Eğer Yapı Kredi müşterisi değilseniz endişelenmeyin. Hemen şimdi telefonunuza Yapı Kredi Mobil uygulamasını indirerek, müşteri başvurunuzu yapabilirsiniz. Daha sonrasında yakınızdaki emeklilere referans olmanız ve onların emekli maaşlarını Yapı Kredi’ye taşımaları dahilinde hakkınız olan ödülü kazanabilirsiniz. Emekli Referans Kampanyası ile emekli yakınları 2.500 TL’ye varan ödülü almaya hak kazanırken, emekli vatandaşlar da Yapı Kredi’nin onlara sunmuş olduğu sayısız fırsattan yararlanabilirler.

Yapı Kredi’nin bu oldukça avantajlı olan Emekli Referans Kampanyası hakkında ayrıntılı bilgi alabilmek ya da başvurmak için Yapı Kredi müşteri temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz.