Yapı Kredi'den müşterilerine büyük sürpriz! Emekli tanıdıklarınızı Yapı Kredi'ye taşıyın, onlar promosyon alırken siz de 2500 TL'ye varan ödül kazanın.

Bankalar müşteri potansiyelleri artırmak için birbirleriyle her fırsatta kıyasıya rekabete giriyor. Avantajlı kredilerden promosyonlara, yüksek mevduat faizlerinden aidatsız kredi kartlarına kadar birçok promosyon sunan bankalar, şimdilerde emeklileri müşteri portföylerine katmak için yarışıyor.

Yapı Kredi Maaşını Taşıyanların Yanı Sıra Referans Olanlara da Ödül Veriyor!

yapıkredi-2

Emekli müşterileri arttırmanın yolu ise, bankaların emekli maaşını kendi bünyelerine taşıyanlara verdikleri promosyondan geçiyor. Yapı Kredi de bu yarışın içerisinde öncülerden olarak yer alıyor. Yapı Kredi, emekli maaşını Yapı Kredi'ye taşıyanların yanı sıra, buna referans olanları da unutmuyor.

Herhangi bir Yapı Kredi müşterisi, sigorta bağkur veya emekli sandığı farketmeksizin, SGK'dan maaş alan bir emekliyi, maaşını Yapı Kredi'ye taşımaya yönlendirdiği taktirde 2500 TL'ye varan ödül kazanıyor. Maaşını taşıyan emekliler ise 1750 TL'ye varan promosyonun tadını çıkartıyor.

Hem Şubelerden Hem de Online Kanallardan Katılım Sağlanabiliyor

yapı kredi2-1

7 Haziran 2021 - 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerli olan Yapı Kredi Bankası Emekli Referans Kampanyası kapsamında, Yapı Kredi Bankası müşterileri, Yapı Kredi şubeleri, müşteri iletişim merkezi ve yapı kredi mobil üzerinden SGK maaşı alan bir emekliye referans olarak kampanyaya katılım sağlayabiliyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Promosyon Taahhütnamesi'nin imzalanmasından sonra emekli maaşını Yapı Krediye taşıyan kişiler, 1500 TL'ye kadar olan maaşları için 1200 TL, 1500-2500 TL arası maaşları için 1500 TL, 2500 TL üzerindeki maaşları için 1750 TL nakit promosyon kazanabiliyor. Bir emekli müşteri, yalnızca 1 kişi tarafından referans gösterilebiliyor.

Emekli Tanıdıklarını Yapı Kredi'ye Getiren Herkes Kazanıyor

Bir emekliye referans olan Yapı Kredi müşterileri ise, referans oldukları her bir emekli için 250 TL, toplamda en fazla 2500 TL nakit ödül kazanabiliyor. Her bir Yapı Kredi müşterisi, en fazla 10 emekliye referans olabiliyor. Yapı Kredi Bankası'ndan son 6 ay içerisinde emekli maaşı almış olan kişiler, kampanya kapsamında referans olarak gösterilemiyor.

Yapı Kredi müşterisinin, bir emekliye referans olduğunu beyan etmesinin ardından, emekli kişi maaşını Yapı krediye taşıdıktan ve kişinin promosyon ödemesi yapıldıktan sonra, referans olan kişinin ödül ödemesi gerçekleştiriliyor. Böylece Yapı Kredi müşterileri, hem bankanın her türlü avantajından yararlanıyor, hem sevdiklerini de bu imkanlarla tanıştırıyor, hem de kazandıkları ödüllerin keyfini sürüyor.