Faturalarınız için banka hesabınızdan veya kredi kartınızdan otomatik ödeme talimatı oluşturarak, ödemelerinizi kolayca yapabilirsiniz. Elektrik, su, doğalgaz veya internet faturalarınızın son ödeme tarihini kaçırmamak için hemen otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Üstelik bazı bankalar otomatik ödeme talimatı veren müşterilerine özel indirim ve Bonus kazanma fırsatı sunuyor. Bankaların otomatik fatura ödeme talimatı kampanyalarıyla faturalarınızı hem kolay hem de daha kazanç sağlayacak şekilde ödeyebilirsiniz.

Yapı Kredi Otomatik Ödeme Talimatına 100 TL Hediye

Yapı Kredi Bankası, otomatik ödeme talimatı veren müşterilerine 100 TL’ye varan Puan kazandırıyor. Fatura ödemelerini bankadan otomatik ödeme talimatı vererek, gerçekleştirenler her talimat için puan kazanma şansını yakalıyor. Yapı Kredi Bankası’nın 11.02.2022 ile 10.03.2022 tarihleri arasında geçerli olan otomatik fatura ödeme talimatı kampanyasından hemen faydalanabilirsiniz.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Yapı Kredi hesabınızdan veya kredi kartınızdan hemen otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Vereceğiniz ilk yeni otomatik fatura ve HGS ödeme talimatına puan kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Yapı Kredi otomatik ödeme talimatı vermek için Yapı Kredi Mobil ve Yapı Kredi İnternet Şubesi kanallarını kullanabilirsiniz.

İlk Yeni Fatura Ödeme Talimatına 10 TL Hediye

Yapı Kredi’nin 10 Mart’a kadar geçerli olan kampanyası kapsamında otomatik ödeme talimatı vererek, 100 TL’ye varan puan kazanabilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı kapsamında vereceğiniz ilk yeni fatura ödeme veya HGS talimatı için 10 TL puan kazanabilirsiniz. Her Yapı Kredi müşterisi kampanyadan 10 farklı otomatik ödeme talimatına kadar faydalanabilmektedir. Böylelikle 100 TL’ye varan hediye puan kazanma şansını yakalıyor.

Yapı Kredi’nin otomatik ödeme talimatı kapsamında kazanılan 100 TL’ye varan hediye puanlar, tüm alışverişlerde kullanılabiliyor. Otomatik ödeme talimatının verildiği banka hesabı kartına veya kredi kartına fatura ödemesinin tamamlanmasının hemen ardından puan bakiyesi yüklenmektedir.

Kampanya kapsamında banka veya kredi kartına yüklenen puanlar, tüm Yapı Kredi anlaşmalı üye işyerlerinde yapılacak işlemlerde kullanılabiliyor. Üstelik karta bulunan Yapı Kredi puanlarını alışverişlerde kullanmak için herhangi bir harcama limiti koşulu bulunmamaktadır. Tüm Yapı Kredi POS cihazlarında yapacağınız ödemelerinizde koşulsuz şekilde otomatik ödeme talimatından kazandığınız puanlarınızı kullanabilirsiniz.