Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Araç sahibi olabilmek, her vatandaşın hayali. Hepimiz, kendimize ait bir arabamızın olmasını istiyoruz bugünlerde. Her ne kadar bu hayalimizi gerçekleştirmek için belli bazı adımlar atsak da karşımıza büyük engeller çıkabiliyor. Araç fiyatlarının iki, üç katına çıktığı bu dönemlerde bize yardım edecek bir yardım eli arıyoruz hepimiz. Kimimiz eşe dosta, kimimiz bankalara gitsek de bizim için uygun fırsatı bulabilmek oldukça zorlayıcı olabiliyor. İşte böyle zamanlarda rahat edebilelim diye Yapı Kredi, bu zamana kadar hiç görülmemiş bir fırsat sundu. Araç kredisi fırsatı ile vatandaşların yüzünü güldüren Yapı Kredi'nin bu fırsatını duyduğunuzda hemen harekete geçmek ve hayalinizdeki aracı satın almak isteyeceksiniz. İşte ayrıntılar!

Yapı Kredi Müjdeli Haberi Duyurdu Şubelere Akın Başladı!

yapı kredi-3

Yapı Kredi, milyonlarca vatandaş tarafından tercih edilen ve müşterilerinin güvenini kazanmayı başarmış bir banka. Bu zamana kadar sunduğu fırsatlarla binlerce kişiyi ev ve araba sahibi yapan Yapı Kredi, şimdi de yepyeni bir taşıt kredisi fırsatı ile karşımıza çıkıyor. 

araç-1

Yapı Kredi, araç sahibi olmak isteyen müşterilerinin sesini duydu ve araç sahibi olmak isteyen müşterilerine tam 20 bin TL tutarında araç kredisi vermeye başladı. Bu fırsatı duyan vatandaşlar faiz oranlarını araştırmaya başlarken, Yapı Kredi; faiz oranlarını müşterilerin korkulu rüyası olmaktan çıkardı. Yüksek faiz oranlarına savaş açan Yapı Kredi sunduğu %1,54'lük faiz oranıyla binlerce vatandaşı Yapı Kredi şubelerine çekti. Şimdiden oldukça büyük bir talep gören Yapı Kredi'nin taşıt kredisi fırsatının sunduğu avantajlar bunlarla sınırlı kalmadı. Vade sürelerini uzattıkça uzatan ve müşterilerinin rahatını düşünen Yapı Kredi, 24 aydan 48 aya kadar vade imkanı sunarak araç sahibi olmak isteyenlere yeni bir umut oldu. 

araç satışı

0 km taşıtlarda ve 2.el taşıtlarda farklı fırsatlar sunan Yapı Kredi'nin bu taşıt kredisi kampanyasından binlerce vatandaş gibi siz de yararlanmak isterseniz yapmanız gereken şey oldukça basit. Hemen şimdi Yapı Kredi'nin resmi internet sitesine girerek taşıt kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Kampanya hakkında ayrıntılı bilgili alabilmek için Yapı Kredi müşteri temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz. İşte Yapı Kredi ile araç sahibi olmak bu kadar kolay!