İhtiyaçlar kapıya dayandıysa Yapı Kredi yanınızda. Anında başvurabilirsiniz!

İhtiyaçlarımız, bazen üst üste gelebiliyor. Böyle zamanlarda hepimiz bu üst üste gelen harcamalardan kurtulmak ve derin bir nefes almak istiyoruz. Alışverişi, tatili, eğitimi derken paralar uçup gidiyor ve bazen biz bu duruma yetişemiyoruz. Eğer siz de böyle bir dönemden geçiyor ve size bir yardım eli uzatması için bankaların ihtiyaç kredisi fırsatlarına göz atıyorsanız şimdi tam da ihtiyacınız olan yerdesiniz. Faiz oranlarını dibe indiren Yapı Kredi, ihtiyaç sahibi müşterilerini düşünerek oldukça avantajlı bir ihtiyaç kredisi fırsatı tasarladı. Kredi almak için herhangi bir koşul ya da şart talep etmeyen Yapı Kredi, şimdiden bu ihtiyaç kredisi fırsatı ile on binlerce insanın yüzünü güldürmeyi başardı. İşte deyatlar!

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Yapı Kredi'nin Bitmeyen Fırsatlarından Siz de Yararlanın!

yapı kredi-3

Yapı Kredi, ülkemizin en köklü bankalarından biri. Uzun yıllardır yüz binlerce insana birbirinden avantajlı kredi fırsatları sunan ve kimilerinin ev, kimilerinin de araç sahibi olmalarına yardımcı olan Yapı Kredi; şimdi de oldukça iyi bir ihtiyaç kredisi fırsatı sunuyor. 

Faiz Oranları Neredeyse Yok Ediliyor!

yapı kredi2-1

Sunduğu 65 bin TL'ye varan bu ihtiyaç kredisi ile vatandaşlara derin bir nefes aldırtan Yapı Kredi, bu kredi fırsatında birbirinden avantajlı seçenekler sunuyor. Piyasaya göre oldukça düşük bir faiz oranı talep eden Yapı Kredi'nin ihtiyaç kredisindeki faiz oranları %1,75 ile %2,39 arasında değişkenlik gösteriyor. Bu ihtiyaç kredisinde tam 36 aya kadar vade imkanı sunan Yapı Kredi, yüzleri güldürmeye devam ediyor. Geri ödeme noktasında da ihtiyaç sahibi müşterilerini düşünen Yapı Kredi, müşterilerinin gelir düzeylerine ve ödeyebilme durumlarına göre bir geri ödeme planı çıkarıyor. Yapı Kredi; eşit aralıklı, eşit taksitli sunduğu ödeme planları ile geri ödeme dönemini vatandaşlar için bir kabus olmaktan çıkarıyor.

Bu İhtiyaç Kredisine Başvuru Yapmak Oldukça Kolay!

Yapı Kredi

Yapı Kredi'nin bu ihtiyaç kredisi fırsatından siz de yararlanmak isterseniz yapmanız gerekenler oldukça basit. Hemen şimi Yapı Kredi'nin resmi internet sitesine ya da Yapı Kredi mobil uygulamasına girerek Yapı Kredi'nin bu ihtiyaç kredisi hakkında daha da ayrıntılı bilgi edinebilir ve kredi başvurunuzu yapabilirsiniz.