Günümüz ekonomisinin çalkantılı süreci nedeniyle özellikle maaşla çalışanlar için birikim yapabilmek mümkün olmayabiliyor. Böyle bir durumda da oluşan acil nakit ihtiyaçları ve acil harcamalar çok ciddi sorunlara yol açabiliyor. Bu noktada vatandaşların çözüm arayışlarında ilk başvuru noktalar bankalar oluyor. Bankaların sundukları avantajlı kredi ürünleriyle sayesinde acil nakit ihtiyaçlarına çözüm oluşturabiliyor. Yapı Kredi Bankası’nın sunduğu Anında Kredi ürünü de vatandaşa oldukça yardımcı oluyor.


Beklenmeyen masraflarınızın oluşturduğu maddi sıkışıklık için Yapı Kredi Bankası’nın Anında Kredi ürününü kullanabilirsiniz. Yapı Kredi bireysel ihtiyaç kredisi sayesinde beklenmeyen masraflar nedeniyle ekonomik sorun yaşamayın.

Yapı Kredi Anında 50.000 TL Kredi

Yapı Kredi Bankası dijital bankacılık çözümleri ile 7 gün 24 saat acil nakit ihtiyaçlarınıza çözüm oluşturuyor. Yapı Kredi Anında Kredi kampanyası kapsamında acil nakit ihtiyaçlarınız için 50.000 TL’ye kadar hızlı kredi kullanabiliyorsunuz.


Yapı Kredi Anında Kredi kampanyası kapsamında 50.000 TL’ye kadar olan kredi kullanımlarınızda sadece %2.74 oranından başlayan kredi faizi uygulanıyor. Uygun faiz oranları ile 36 aya varan vade imkanından yararlanabilirsiniz. Kredi başvurularınızda Yapı Kredi tarafından yapılan değerlendirmeyle gelir durumunuza paralel ön onaylı limit desteği sağlanıyor.


Bankadan yapacağınız 50.000 TL kredi kullanımınızda 36 ay için %2.74, 24 ay için %2.84 ve 12 ay için %2.89 kredi faiz oranı uygulanıyor. Buna göre 24 ay vade seçeneğiyle yapacağınız 50.000 TL kredi kullanımında aylık 3.083.63 TL taksit tutarı oluşuyor. Bu durumda geri ödeyeceğiniz toplam tutar 74.007.23 TL oluyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

İlk 3 Ay Ödeme Yok

Yapı Kredi’nin Anında Kredi ürününe başvurularınızı şubeye gitmek zorunda kalmadan yapabilirsiniz. Online başvurunun yanı sıra İnternet Bankacılığı, mobil bankacılık, telefon şubesi ve Yapı Kredi ATM’leri üzerinden de başvuru yapabilirsiniz.


Anında Kredi ürününü kullandığınızda dilerseniz ilk 3 ay taksitsiz dönem kampanyasından da yararlanabiliyorsunuz. Kullandığınız kredinin ilk taksit ödemesine 3 ay sonra başlayarak, acil nakit ihtiyaçlarınıza çok cazip koşullarla bir çözüm oluşturabiliyorsunuz. Üstelik anlık kredi kampanyasından Yapı Kredi Bankası müşteri olun veya olmayın fark etmeksizin uygun koşullarla yararlanabilirsiniz.