1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Bankacılık sektöründe emekliler, en sevilen müşteri portföyünü oluşturuyor. Bankalar, her ay düzenli maaş alan ve sosyal güvencesi olmasından dolayı emeklilerin, bankacılık işlemlerinde kendisini tercih etmelerini sağlamaya çalışıyor. Bankalar arasında rekabete yol açan bu yaklaşım, emekliler için bankacılık sektöründe çok önemli avantajlar ve kazanımlar oluşturuyor. Şimdilerde emekliler, sadece emekli yakını için referans oluşturarak, binlerce TL nakit promosyon hediyesi alabiliyor.
Yapı Kredi Emekli Yakınını Getirene Promosyon Hediyesi
Yapı Kredi Bankası’nın emeklilere sunduğu avantajlı kampanyalar arasında promosyon ödemeleri önemli bir role sahiptir. Emekli maaşını Yapı Kredi’ye taşıyan emekliler, binlerce TL’ye varan promosyon ödemesi alabiliyor. 2022’de Yapı Kredi’nin emeklilere sunduğu emekli yakınına referans ol kampanyasıyla birlikte ek promosyon ödemelerinden yararlanılabiliyor. Öyle ki emekliler, Yapı Kredi’ye getirecekleri/referans olacakları yeni emekliler için 2.500 TL’ye varan promosyon hediyesi kazanabiliyor.
Yapı Kredi’nin “Emekli Referans Kampanyası” kapsamında, emekli aylığını Yapı Kredi’den alan emekliler, referans olacak her yeni emekli için 250 TL nakit promosyon ödemesi alabiliyor. Her Yapı Kredi emekli müşterisi, kampanyadan en fazla 10 referansa kadar faydalanabiliyor. Böylelikle 10 farklı yeni emekli getirerek, toplamda 2.500 TL promosyon ödemesi alabiliyor.
Yapı Kredisi Emekli Referans Kampanyası Koşulları
Yapı Kredi’nin “Emekli Referans” kampanyası 28.02.2022 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar son 6 ay içerisinde Yapı Kredi’den emekli maaşı almamış emekli yakınlarınızın, emekli maaşlarını Yapı Kredi’ye taşımaları için referans olabilirsiniz. Böylelikle emekli maaşını Yapı Kredi’den sizin referansınız ile almaya başlayan her emekli için 250 TL promosyon ödemesi alabilirsiniz.
Kampanya kapsamında emekli maaşını Yapı Kredi’den alan emeklilere, gönderilecek SMS ardından “REFERANS” yazıp “4470” numarasına SMS göndermeleri gerekmektedir. 5 gün içerisinde kampanyaya katılım izinlerinin iletilmesi gerekmektedir. Referans sağlanan yeni emekliye verilen “Yapı Kredi Mobil Kredi Mobil Emekli Referans Başvuru” ekranında metinin kabul edilmesiyle onaylanmaktadır.
Sizin referansınız ile maaşını Yapı Kredi’ye taşıyan emekliler, hem emekliye 2.500 TL’ye kadar promosyon ödemelerinden yararlanabilecek hem de referansınız sayesinde size de 250 TL promosyon kazandırır. Her bir emeklinin sadece bir kişi tarafından gösterilebileceği de unutulmamalıdır.