HaberEkspresi.NET

Yaralı Kuşlar 152. Bölüm Fragmanı – 12 Kasım Salı

Yaralı Kuşlar 152. Bölüm Fragmanı 12 Kasım Salı. Melis, Meryem’in canını acıtacak kararlarını Levent’in koluna girerek herkese açıklar.

Yaralı Kuşlar 152. Bölüm Fragmanı – 12 Kasım Salı
87 okunma
11 Kasım 2019 - 22:47

Yaralı Kuşlar 152. Bölüm Özeti

 

Meryem, Melis’e tokat atmış Levent’te bunu görmüştür. Melis bu durumu kendi lehine çevirmeye çalışsa da başarılı olamaz; çünkü Levent tüm konuşmaları duymuştur. Meryem’e valizini geri yerleştirmesini söyler, hiçbir yere gitmeyecektir. Melis bu durum karşısında göz yaşlarına boğulur ve Levent’e benimle evlenmeyeceksin diye sitem eder. Ulviye bir kriz geçirir. Ömer’i Efe sanıyordur ve onu göremeyince panik yaşamıştır. Ulviye’yi bir tek yatıştırabilen Meryem olur. Artık konakta kalmak istemeyen Meryem, Ulviye bu durumdayken ve bir tek o, ona iyi gelebiliyorken gitmeyi erteler.

Bahadır ise Melis ve Meryem arasında net bir çizgi çekmesi konusunda Levent ile konuşur. Levent, sabahın erken saatinde Melis’in karşısına geçer ve gidiyoruz der. Meryem, Levent ve Melis’in gidişini görmüştür. Ancak; sadece Meryem’in değil, Levent ve Melis’in nereye gittikleri konusunda hiç kimsenin bir fikri yoktur. Kahvaltı sofrasında herkes otururken Levent ve Melis gelir… Ve Melis, Meryem’in canını acıtacak kararlarını Levent’in koluna girerek herkese açıklar.

Yayın Tarihi : 12 Kasım Salı / 2019

Yayın Saati : 16.00