Kanal D'nin sevilen dizisi "Aşkın Tarifi", son dönemin iki gözde temasını yani mutfağı ve romantik komediyi birleştirdi. Bu iddialı aşk hikayesi için de uzun süredir ekranlardan uzak olan Kadir Doğulu ve ilk başrolünü oynayan Serra Arıtürk'ü bir araya getirdi. "Aşkın Tarifi" sayesinde Serra Arıtürk'ün önlenemez yükselişi başladı. Diğer yükselişe geçen şey de Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk'ün arasındaki yasak aşk iddialarıydı!

Tanıtım Olay Yarattı

Aşkın Tarifi

"Aşkın Tarifi" ekibi, daha başlamadan PR ve reklam işinde ne kadar ilginç işler yapacaklarının sinyalini verdi. Menemen yerken yaşanan aşk teması yüzünden dizinin tanıtım fragmanı sosyal medyada yerden yere vuruldu. Ama diğer dizilerin esamesi okunmazken herkes "Aşkın Tarifi"nin adını aklının bir köşesine koydu. Eee, reklamın iyisi kötüsü olmaz! 

Şoke Olacaksınız! Müge Anlı Kendisiyle Fotoğraf Çektirmek İsteyenlere İzin Vermiyor, Ekibine Şop Yaptırıyormuş Şoke Olacaksınız! Müge Anlı Kendisiyle Fotoğraf Çektirmek İsteyenlere İzin Vermiyor, Ekibine Şop Yaptırıyormuş

Kadir Doğulu Serra Arıtürk-1

Yine de, bu tanıtım hamleleri de diziyi kurtarmadı. İlk bölümleriyle pek iç açıcı ratingler almayan "Aşkın Tarifi" ekibi bu kez sosyal medyada çok konuşulan kamera arkası videolarına yöneldi. Ama videolardan birinde Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk birbirlerinin gözlerinin içine bakarak şarkı söyleyince olanlar oldu. Yasak aşk iddiaları aldı başını gitti ve gözler Neslihan Atagül'e çevrildi!

"İyi Bir İkili"

Kadir Doğulu Serra Arıtürk

Bu video Neslihan Atagül'den çok onun hayranlarını kızdırdı. Kadir Doğulu'nun eşine saygısızlık yaptığını söyleyenler çok oldu! Magazin kulislerinde dolaşan fısıltılara göre Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül'ün evinde de bir video krizi yaşandı. Ama Neslihan Atagül bu iddiaları dolaylı olarak yalanlamayı seçti.

"Durun. Biraz güleceğim!" diyerek bir fotoğraf paylaşan ünlü oyuncu, dün de muhabirlere Kadir Doğulu ve Serra Arıtürk'ün iyi bir ikili olduğunu ve onları izlerken çok eğlendiğini söyledi. Bu PR hamlesi yüzünden çiftin arası zar zor düzelince Kadir Doğulu da başka bir hamle denedi.

"Melül Bakışlarla..."

Kadir Doğulu story

Kadir Doğulu, dizinin fragmanını Instagram hesabında paylaşırken "Bu melül bakışlarla pazartesi akşamı çok eğleneceğiz." diyerek hayranlarını çok güldürdü. Muhtemelen bundan sonra daha komik ve daha az riskli tanıtımlar yapmaya devam edecektir!