Ünlü oyuncular Mehmet Ali Erbil ile Nergis Kumbasar'ın kızı olan Yasmin Erbil de ebeveynlerinin izinden gitti. Yasak Elma"ya katılan ünlü isim, çekimlerden önceki son tatilinden fotoğraflar paylaştı.

Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar Sarmaş Dolaş Görüntülendi! İtirafı herkesi şaşırttı: "Bayılıyorum!" Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar Sarmaş Dolaş Görüntülendi! İtirafı herkesi şaşırttı: "Bayılıyorum!"

Yasmin Erbil, ünlü oyuncu ve şovmen Mehmet Ali Erbil ile ünlü oyuncu Nergis Kumbasar'ın kızı. Dolayısıyla doğduğu günden beri adını herkes biliyor! Hayatımıza "ünlü çocuğu" kontenjanından giren Yasmin Erbil, diğer ünlülerin çocuklarına pek benzemiyor. Diğerleri attığı adımı 40 kez düşünürken Yasmin Erbil kimseyi sallamıyor! Zaman zaman da firmaların reklam yüzü olarak ve ufak tefek oyunculuk denemeleri yaparak ailesinin izinden gideceğinin sinyalini veriyor. Son dönemde ise iddialı pozları ve kimseyi takmayan halleri sayesinde sosyal medyanın göz bebeği olan bir influencer olma yolundaydı. Ta ki fenomen dizinin yeni sezonuna kapak atana kadar!

"Yasak Elma"yı Sallamaya Geliyor

Yasak Elma

FOX'un beşinci sezona hazırlanan fenomen dizisi "Yasak Elma", gerektiğinde başrol oyuncularını bile tek kalemde harcayan ve sürekli yeni bir olay örgüsü yaratabilen senaristlere sahip. Geçtiğimiz sezon da geleneğe uyarak bir yangın sahnesiyle biten ve "Kim gitti kim kaldı?" sorularına yol açan dizi, yavaş yavaş bu soruların cevabını vermeye başladı.

Yasmin Erbil

Barış Kılıç ve Şafak Pekdemir gibi isimler diziden ayrılırken pek çok yeni isim de kadroya dahil oldu. Yapım şirketinin diğer dizisinde başrol oynayan Biran Damla Yılmaz'ın Kumru karakteriyle gelişi kimseyi şaşırtmadı. Ama Yasmin Erbil'in de kadroya dahil olduğunu duyanların ağzı açık kaldı! Yasemin Erbil, Kumru'nun en yakın arkadaşı Canan'ı oynayacak. Böylece, kendisini ilk kez bu kadar önemli bir projede gösterme fırsatı bulacak.

Yine Instagram'ı Salladı

Yasmin Erbil Mehmet Ali Erbil

"Yasak Elma" ekibi kısa süre içinde başlayacak olan çekimlerden önce son tatillerini yapıyor. Yasmin Erbil de bütün yaz bitmeyen tatilini Dubai'de noktaladı. Ama tatilin güzelliğini unutamadı! Dubai'yi andığı son paylaşımı, iddialı hareketleri yüzünden kızıyla zaman zaman tartışan Mehmet Ali Erbil'in pek hoşuna gitmeyecek gibi duruyor!

Bikinili fotoğraflarıyla göz kamaştıran Yasmin Erbil, yine sosyal medyada adından söz ettirmeyi başardı.