Ünlü oyuncu Nesrin Cavadzade, sosyal medyadaki eğlenceli paylaşımlarına devam ediyor. Bu kez de hakkında çıkan "Çılgına döndü" haberleriyle dalga geçti.

Nesrin Cavadzade, yıllarca sanat filmlerinde oynayan ve festivalden festivale koşarak ödüller toplayan bir isimdi. Hal böyle olunca, bağımsız filmlerin kraliçesinin içindeki mizah canavarı ve çılgın karakter de gölgede kalıyordu! Bir süre sonra kariyerinin hep aynı çizgide gitmesinden rahatsızlık duyan ünlü oyuncu, kendisini zorlayacak yollar seçmek istedi. Gişe filmlerinde de başarılı olduğunu görünce gözünü yurt dışına dikti. Orada çok önemli başarılar elde edemese de Türkiye'deki dizilerin de kraliçesi olmayı başardı!

Sürprizler Bitmiyor! Acun Ilıcalı'nın MasterChef İçin Kimleri Davet Ettiğine İnanamayacaksınız Sürprizler Bitmiyor! Acun Ilıcalı'nın MasterChef İçin Kimleri Davet Ettiğine İnanamayacaksınız

Şahika'ya Herkes Bayıldı

Nesrin Cavadzade-2

Ünlü oyuncu, son dönemin en çok izlenen dizilerinden "Yasak Elma"ya katılarak yine kendisinden beklenmeyen bir şey yaptı. Ama çok başarılı oldu! Dizinin entrika kraliçesi ve "yılanı" Şahika, "Yasak Elma"ya büyük bir hareket ve canlılık kattı. Herkes Nesrin Cavadzade'ye bayıldı. Üstelik, ünlü oyuncunun tek kazancı kariyer anlamında olmadı. Bu dizide tanıştığı Gökhan Alkan'la aşk yaşamaya başlayan oyuncunun yakında evleneceği konuşuluyor!

Magazinden Yana Yüzü Gülmedi

Nesrin Cavadzade-1

Öte yandan, Nesrin Cavadzade artık daha göz önünde olsa da magazinden yana yüzü gülmüyor. Hakkında sık sık yalan haberler çıkan ünlü oyuncu, "Yasak Elma"dan ani ayrılışı ve sevgilisi Gökhan Alkan'la yaşadığı problemli dönemde basından çok destek göremedi. Magazinin ona biçtiği "sorunlu" kimliğin son noktası, maskesiz görüntülendiği için çılgına döndüğü ve muhabirleri tehdit ettiği haberiydi.

Nesrin Cavadzade

Ama Nesrin Cavadzade'nin hayranları bu olayın videosunu buldu ve ünlü oyuncuyu "akladı"! Nesrin Cavadzade de bu videoyu kahkaha emojileri ile paylaşarak haberleri hiç umursamadığını ve ti'ye aldığını gösterme fırsatı buldu.

Nesrin Cavadzade Gökhan Alkan

Umarız, magazin muhabirleri ve Nesrin Cavadzade arasında ateşkes imzalanır ve artık ünlü oyuncunun iyi haberlerini görmeye başlarız. Mesela, yakında gerçekleşeceği söylenen Nesrin Cavadzade-Gökhan Alkan düğünüyle ilgili detayları öğrenmek hiç fena olmaz!