Birikimi olanlara güzel haber: Bu bankalar mevduat hesaplarınıza en yüksek faizi veriyor, birikimleriniz gittikçe büyüyor!

Pandemi koşulları birikim yapmanın önemi hakkında hepimize yepyeni bir fikir verdi. Zor günlerin aslında çok da uzak olmadığı görülünce, herkes para biriktirmek için harekete geçti. Ancak birikim yapmak kadar o birikimi büyütebilmek de önemliydi. Bazı vatandaşlar birikimlerini büyütmek için döviz ya da altına yatırım yaparken, bazıları da risk almaktan kaçınarak bankaların vadeli mevduat hesaplarını tercih etti.

Hal böyle olunca bankaların mevduat faizleri en çok araştırılan konuların başında yer aldı. Birçok banka müşteri portföylerini genişletebilmek için yüksek mevduat faizleri vermeye başladı. O bankaların başında ise Anadolubank, Alternatifbank, Enpara, Denizbank ve Fibabanka yer aldı.

Anadolubank Mevduat Faizleri

anadolubank

Birikimi olanların yüzünü güldüren bankaların başında Anadolubank yer alıyor. Anadolubank, faiz oranı ile birikim yapmayı sevenlerin birikimini daha da büyütüyor. Bu faiz oranı ile 32 günlük vadede 50 bin TL'lik birikiminiz net olarak 791,23 TL kazandırıyor.

Alternatifbank Mevduat Faizleri

alternatifbank

Alternatifbank da mevduat hesabınızdaki birikimlerinizi büyüten bankalar arasında yer alıyor faiz oranı ile biriktirdikçe kazandıran Anadolubank'ta, 32 gün vade süresi sonunda 50 bin TL'lik birikiminiz 791,23 TL kazandırıyor.

Enpara Mevduat Faizleri

enpara-1

Birikim yapan vatandaşların birikimlerini büyüten bankalar arasında Enpara da yer alıyor. Enpara, şubesiz bankacılık prensibiyle çıktığı yolda edindiği kar miktarını müşterilerine de yansıtıyor. Havale, EFT ve benzeri işlemlerden asla para almayan Enpara mevduat hesapları için ,25 faiz oranı sunuyor. Böylece Enpara mevduat hesabına yatırdığınız 50 bin TL'lik birikiminiz, 32 günlük vade sonunda 676,71 TL kazandırıyor.

Fibabanka Mevduat Faizleri

FİBABANKA

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Fibabanka da birikimlerinizi büyütme konusunda size büyük destek veren bankalar arasında yer alıyor. ,50 faiz oranı ile mevduat hesaplarının öncüsü haline geliyor. Bu koşullarda Fibabanka vadeli mevduat hesabında biriktirdiğiniz 50 bin TL, 32 günlük vade süresi sonunda 770,41 TL kazanç sağlıyor.

Denizbank Mevduat Faizleri

denizbank 2-1

Denizbank da mevduat hesaplarınızda biriktirdiğiniz para için en yüksek faiz oranını veren bankalar arasında yer alıyor. Denizbank mevduat hesabında biriktirdiğiniz 50 bin TL, 32 günlük vade sonunda 780,82 TL kazandırıyor. Böylece birikimleriniz her geçen gün biraz daha büyüyor.