Van'da Yaşayan 9 Yaşındaki Mete Durna, Köpek Saldırısı Sonucu Hayatını Kaybetti! Van'da Yaşayan 9 Yaşındaki Mete Durna, Köpek Saldırısı Sonucu Hayatını Kaybetti!

Şimdilerde yeni şarkısı "Valla Valla"nın tanıtım işleriyle uğraşan Seren Serengil, her daim magazin gündeminin bir numaralı isimlerinden biri olmayı başarıyor. Yaptığı her açıklama, her paylaştığı fotoğraf ile sosyal medyada birilerini kızdırmayı ya da şaşırtmayı başaran Seren Serengil, bildiğiniz gibi Beyaz TV'nin Söylemezsem Olmaz programında 7 yıldır yorumculuk yapıyor.

ss3

Geçtiğimiz günlerde Söylemezsem Olmaz programının yayından kalktığı iddia edilmişti. Program hakkında güncel durum nedir bilemiyoruz ancak Seren Serengil sadece yorumculuk kimliği ile tanınmak istemiyor. Geçmişte ünlü mekanlarda genç yaşta solistlik yaptığı yılları dilinden düşürmeyen güzel yorumcumuz, önceki aylarda yeniden sahnelere dönmüştü.

ss2

Eski şarkılarını ve farklı sanatçıların coverlarını seslendiren Seren Serengil, önceki gün Sezen Aksu imzalı yeni şarkısı "Valla Valla"yı çıkarttı. Hatta şarkısına klip bile çekti! Şimdilerde yeni konserler ve şarkısının tanıtım işleriye uğraşayan Seren Serengil'in yılllaaar önce yaptığı bir açıklama yeniden gündeme geldi.

Seren Serengil'den Olay Açıklama!

Bundan yıllar önce, Seren Serengil henüz yeni assolist olmuşken Dobra Dobra isimli bir gazete köşesiyle yaptığı röportajda, bekaretini annesine inat olarak verdiğini söylüyor. Anlaşılan güzel yorumcumuz her dönemde oldukça sansasyonel bir isimmiş!

ss

Seren Serengil; "Bakire misin?" sorusuna, "Hayır, bakire değilim… Yıllar önce bekaretimi kaybettim… İsmini veremem çok ayıp olur. Ünlü birisi, çevresinde de bir yığın kadınlar vardır. Annem iki yıl sonra duydu, 'İyi halt ettin değil mi! Yakışıyor mu sana?' dedi, kızdı. Oysa annem de biliyor ki, Türkiye'de pek çok ünlü hanım, sahneye çıkmadan önce seks yapmaya başlıyor. Bende bu gecikti bile. Ama annem beni hiçbir zaman büyümüş olarak görmedi. Ve bu yüzden de cinselliği de seksi de annemle konuşamadım. Zaten beni büyümemiş gördüğü için ona bir isyandı ilk cinselliği yaşamam" yanıtını vermişti.