Bütün kış izleyicileri kasvete, hüzne ve gerilime doyuran dizilerden sonra yaz ekranlarını neşeli ve kıpır kıpır diziler kaplıyor. Bu yaz da durum değişmedi. İstisnai bir proje olan "Kalp Yarası" dışında bütün projeler romantik komedi ya da aksiyon üzerine kurulu. Çok izlenen "Kalp Yarası" yaz ekranlarının da aylarca izlediğimiz entrika dolu dizilerle dolup taşmasını sağlar mı, yoksa sonbaharda ekrana veda etmek zorunda kalır mı, bilmiyoruz. Ama "Aşk Mantık İntikam" ve "Baş Belası" gibi diğer çok izlenen dizilerden biri mutlaka kış sezonunda da devam edecek gibi görünüyor!

Diğerlerine Fark Attılar

Ada Masalı Cam Tavanlar

Yaz sezonu deyince insana keyif veren mekanların olduğu, rengarenk ve mutlaka bir aşk hikayesi anlatan romantik komediler akla geliyor. Üstelik "Erkenci Kuş", "Kiraz Mevsimi" ve "Sen Çal Kapımı" gibi romantik komedilerin olağanüstü yurt dışı başarısının ardından çok daha özenli projelerle karşılaşmaya başladık. "Baht Oyunu", "Aşkın Tarifi", "Ada Masalı", "Cam Tavanlar" ve geri dönen "Sen Çal Kapımı" bu yazın en iddialı dizileriydi. Ama "Cam Tavanlar" bitti bile, "Sen Çal Kapımı" ise final yolunda ilerliyor. Bu yazın en çok sevilen dizileri pek ciddiye alınmayan "Baş Belası" ve adıyla dalga geçilen "Aşk Mantık İntikam" oldu!

Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar Sarmaş Dolaş Görüntülendi! İtirafı herkesi şaşırttı: "Bayılıyorum!" Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar Sarmaş Dolaş Görüntülendi! İtirafı herkesi şaşırttı: "Bayılıyorum!"

"Aşk Mantık İntikam" Öne Geçiyor

Aşk Mantık İntikam Baş Belası

Aynı akşam yayınlanan "Baş Belası" ve "Aşk Mantık İntikam", rating işlerinin prodüksiyon kalitesinden ibaret olmadığını tekrar gösterdi. Oyuncuların arasındaki uyum, senaryoda her şeyin dengeli bir biçimde harmanlanması ve dozunda bir komedi derken en çok sevilen projeler onlar oldu. Ama son haftalarda İrem Helvacıoğlu ve Seçkin Özdemir'in "Baş Belası", Burcu Özberk ve İlhan Şen'in "Aşk Mantık İntikam"ına karşı feci bir rating kaybı yaşamaya başladı.

Aşk Mantık İntikam

Dün gecenin galibi de açık ara "Aşk Mantık İntikam" olurken, "Baş Belası"na yakında final yolu gözükecek gibi duruyor. Bu yazdan geriye kalan tek dizi de muhtemelen "Aşk Mantık İntikam" olacak!