Türkiye'nin en önemli yemek platformlarından birisi olan Yemek Sepeti, son zamanlarda ara yüzünde yaptığı değişikliğe ilişkin eleştiriler ve veri sızıntısı iddiaları ile gündemdeydi. Ancak Yemek Sepeti'nden tüm bu eleştirile gündemleri geride bırakacak bir yenilikle kullanıcıları sevindirecek bir haber geldi. Platformdan yapılan açıklamaya göre artık kullanıcılar belli bölgelerde oluşturulan Gel Al noktaları sayesinde çok daha uygun fiyatlarla yemek siparişi verebilecekler. Yemek sepetinden sipariş veren kullanıcılar siparişlerini Gel Al hizmeti dahilinde gidip restorandan aldıkları takdirde siparişlerine daha uygun fiyatlarla erişebilecekler. İşte detaylar!

Yemek Sektörüne İlişkin İlklerin Adresi

Ülkemizde yemek sektörüne ilişkin ilklerin adresi olmaya devam eden Yemek Sepeti, kurulduğu günden bu yana milyonlarca kullanıcıya hizmet verdi. Yemek sektörüne ilişkin ciddi bir platform olan Yemek Sepeti, dronla ve hatta jet ski ile yemek teslimi yaparak böylesi orijinal haberlerle de adından bahsettirmeyi başarmıştı. Son olarak da kullanıcılarını daha uygun fiyatlarla diledikleri siparişlere ulaştırmayı hedefleyen Yemek Sepeti, belirli lokasyonlara Gel Al noktaları koyarak bir ilke daha imza atıyor. Buna göre kullanıcılar siparişlerini eve söylemek yerine kendileri teslim alarak daha uygun fiyatlarla siparişlerine ulaşabilecekler. Bu şekilde kurye masrafı ortadan kalkacağı için sipariş edilen yemeğin maliyeti de düşmüş olacak.

Gel Al Noktaları Herkesi Memnun Edecek

Son zamanlarda veri sızıntısı ve ara yüzündeki değişikliğe ilişkin eleştirilerle gündeme gelen ve bu tarz sıkıntıları absorbe etmeye çalışan Yemek Sepeti, son yeniliği olan Gel Al noktaları ile tüm bu olumsuzluklardan başarı ile çıkacak gibi görünüyor. Milyonlarca kullanıcıya sahip olan platform; özel indirimlerle, ücretsiz gönderimlerle abonelik sitemini yeterince tanıtmanın adından şimdi de Gel Al noktaları ile kullanıcılarını sevindiriyor. İlk olarak İstanbul’un Şişli ve Kadıköy gibi belli ilçelerindeki bazı restoranlarda kullanılmaya başlayan yöntem, kurye masrafını ortadan kaldırdığı için kullanıcılara daha uygun fiyatlarla hizmet sunmaya fırsat tanıyor. Kullanıcılar Yemek Sepeti'nin sitesine girdiklerinde sayfada bulunan 'Sipariş Onayı' bölümü ile bu özellikten yararlanabilecekler. Böylelikle müşteriler, sipariş vermeyi düşündükleri yemeği, adreslerini ‘Gel Al’ olarak seçerek restoranın bulunduğu adresten daha uygun fiyata gidip alabilecekler.