Sonbahar döneminde bankaların düzenledikleri çekiliş kampanyaları, binlerce TL değerinde hediyelerden birisini kazanma fırsatı sunuyor. Akbank tarafından da sonbahar için özel olarak düzenlenen yeni bir çekiliş kampanyası duyuruldu. Akbank, 2022 sonbahar döneminde tam 30 adet iPhone 13 cep telefonu kazandırıyor. Akbank müşterilerinin ücretsiz olarak katılabildiği Akbank iPhone 13 çekilişi kampanyasının detayları da belli oldu. Peki Akbank iPhone 13 çekilişine nasıl katılım sağlanabilir?

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Akbank’tan 30 Adet iPhone 13 Hediyesi

Akbank tarafından duyurulan yeni çekiliş kampanyasıyla 30 adet iPhone 13 modelinden birisini kazanma şansı yakalanıyor. Akbank müşterilerinin ücretsiz bir şekilde katılım sağlayabildiği iPhone çekilişi, 10.08.2022 ile 25.09.2022 tarihleri arasında

geçerlidir. Çekilişe katılmak isteyenlerin bu tarihler arasında katılımlarını tamamlamaları gerekmektedir.
Akbank iPhone çekilişi kampanyası kapsamında 30 kişi 22.499 TL değerindeki iPhone 13 128 GB cep telefonu modelinden birisini kazanabilecek. Üstelik iPhone çekiliş kampanyasına tüm Akbank müşterileri ücretsiz bir şekilde katılabiliyor.

Akbank iPhone Çekilişe Katılım Hakkı Nasıl Alınır?

Akbank’ın müşterilerine özel olarak sunduğu ve ücretsiz olan Akbank iPhone 13 çekilişi kampanyasına kolayca katılım sağlanabiliyor. Çekilişe katılım hakkı kazanmak için tek yapılması gereken 25 Eylül’e kadar Akbank Mobil uygulamasında yer alan “Kampanyalar” sayfasındaki ilgili iPhone çekiliş kampanyasında “Hemen Katıl” butonuna tıklamaktır. Bu şekilde Akbank müşterileri gerçekleştirilecek iPhone 13 çekilişine 1 adet katılım hakkı kazanabilmektedir.

Her Akbank müşterisi iPhone 13 çekiliş kampanyasına en fazla 1 adet çekiliş hakkı kazanabilmektedir. Kampanya kapsamında belirtilen iPhone 13 çekilişi noter huzurunda 05.10.2022 tarihinde gerçekleştirilecektir. Çekiliş sonuçlarında kazanan talihliler ise 07.10.2022 tarihli Takvim Gazetesi aracılığıyla duyurulacak. Çekiliş sonuçlarının açıklanmasından sonra kazanan asil talihlerin en geç 22.10.2022 tarihine kadar başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Belirtilen tarihe kadar başvuruda bulunmayan asil talihlerin yerine yedek talihliler hak kazanacaktır. Yedek talihlilerinde en geç 06.11.2022 tarihine kadar başvuru gerçekleştirmeleri gerekmektedir. Bu tarihe kadar yedek talihlilerinde başvuru yapmamaları halinde ödül kazanma hakkı kaybedilmektedir.

Çekiliş kampanyası kapsamında ikramiyenin ÖTV ve KDV gibi temel vergiler haricinde uygulanabilecek diğer tüm vergi ve yasal yükümlülüklerin sorumluluğu ise kazanan talihliye aittir.