Sokağa çıkıp Instagram'ın en çok konuşulan isimlerini yoldan geçen kişilere sorsak, 10'undan 11'i Şeyma Subaşı'nın adını verecektir! Yaptıkları, giydikleri, partileri, sevgilileri, mücevherleri... Kısaca her attığı adımla magazin gündemini etkilemeyi başaran Şeyma Subaşı, son zamanları en çok konuşulan isimleri arasında her daim zirvede. Şimdilerde Türkiye'ye dönen ancak sık sık Ibiza'ya tatile giden güzel fenomenimiz, bildiğiniz gibi geçtiğimiz aylarda biricik aşkı Meedo'dan ayrılmıştı.

şeyma subaşı a2

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Bizler Meedo ve Şeyma yeniden bir araya gelip barışır diye düşünürken, ex eniştemiz Meedo'dan şaşırdan aşk paylaşımı gelmişti! Hatta Meedo, yeni sevgilisinin adını vermemiş olsa da pek çok stalker ex eniştemizin yeni sevgilisinin ortaya çıktığını söylemiş, hatta Instagram'da çoktan stalklar yapılmaya başlandı bile. Ancak Şeyma'da bu süre boyunca çok da boş durmuyor, şimdilerde Ibiza'da arkadaşlarıyla tatil yapmaya devam eden güzel fenomenimizin ortaya çıkan bir dans videosunda arkasından beline sarılan bir erkek eli olduğunu görüyoruz! Acaba Şeyma'nın yeni sevgilisi var mı, varsa bu kişi kim?

şeyma subaşı

Meedo Yeni Aşka Yelken Açtı!

Bildiğiniz gibi Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı boşandıktan sonra Acun Ilıcalı, Ayça Çağla Altunkaya ile yeni bir aşka yelken açtu ve mutluluk pozları vermeey başladı ancak Şeyma Subaşı bir türlü aradığı aşkı bulamadı! İlk olarak İtalyan DJ Gudio Senia ile aşk yaşamaya başlayan güzelimiz, Gudio ile ayrıldıktan sonra Miami'ye taşınmış ve orada hayatının aşkı olarak tanımladığı Meedo eniştemiz ile tanışmıştı.

şeyma subaşı ve meedo 4

Hatta ikilinin evlilik haberleri havada uçuyordu! Bir süredir nişanlı olarak ilişkilerine devam eden iki aşık, ne olduysa birden bire ilişkilerine sona verdi ve Şeyma Subaşı, pılını pırtını toplayıp İstanbul'a geri döndü. Şimdilerde ise Meedo'nun Yahudi asıllı Eden Polani ile birlikte olduğu konuşuluyor. Zaten eski eniştemiz Meedo da yeni bir ilişki olduğunu saklamıyor! Üstelik Eden Polani'nin güzelliği gerçekten dillere destan!

Şeyma'nın Yeni Sevgilisi Kim?

Tüm bunlar olurken gözler Şeyma Subaşı'ya çevrilmişti. Eski aşkının yeni sevgilisi hakkında çıkan haberlere Şeyma'nın ne yorum yapacağı bilinmez ancak bu sabah ortaya çıkan yeni bir videoda Şeyma'nın dans ederken yanında beline sarılan bir erkek olduğunu görüyoruz! Şimdilik bu kişinin yeni eniştemiz olup olmadığını bilemiyoruz ancak yakında çıkar kokusu...