Ülkemizde yeni yatırımların teşvik edilmesi maksadıyla sunulan çok sayıda destek programı uygulanıyor. Yeni girişimcilerin gerçekleştirdikleri her yeni girişiminde ihtiyaç duydukları sermaye desteğini alabilmeleri için Halkbank tarafından sağlanan faizsiz kredi desteği bulunuyor. Yeni bir işletme açmak, işlerinizi büyütmek veya yepyeni bir projeye imza atmak için ihtiyaç duyduğunuz sermaye için 1 yıl ödemesiz ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Halkbank Girişimciye Dijital Kredi Paketleri

Halkbank, ülke genelindeki tüm girişimcileri 2022 yılında da desteklemeye devam ediyor. Halkbank tarafından sağlanan “Dijital Kredi Paketleri” sayesinde tam 1 yıl boyunca ödemesiz girişimci kredisi desteğinden faydalanılabiliyor.

Halkbank tarafından sağlanan dijital kredi paketlerinden 1 yıllık faaliyet süresini tamamlayan ve son mali yıl cirosu 3.000.000 TL’yi geçmeyen tüm girişimciler faydalanabilmektedir. Bu kriterler uymayan girişimciler ise Halkbank’ın şubelerine şahsen başvuruda bulunarak, destek alabiliyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Halkbank Tekno Girişimci Paketi

Halkbank, “Teknoloji Geliştirme Bölgeleri” içerisinde faaliyet gösteren veya bilişim ve yazılım alanlarında faaliyet gösteren girişimcilere ve TÜBİTAK, KOSGEB veya Bakanlık gibi kamu kuruluşlarının teknoloji odaklı hibe/destek programlarından yararlanabilen girişimciler için sunulmaktadır. Halkbank şubeleri aracılığıyla 300.000 TL’ye kadar 1 yıl ödemesiz aylık eşit taksitler olacak şekilde 36 ay vadeli girişimci kredisi kullanılabilir.

Halkbank Cesur Girişimcilere Destek Paketi

Halkbank, 45 yaşını doldurmamış, lisans ve yüksekokul mezunu olan ve eğitim alanıyla ilgili minimum 2 yıllık tecrübe oluşturan kendi iş yerini açmak isteyenler için “Cesur Girişimcilere Destek Paketi” sunuyor. Bu şartlara sahip olanlara 150.000 TL’ye 1 yıl anapara ödemesiz aylık eşit taksitlerle toplam 36 ay vadeli kredi desteği sağlanıyor.

Halkbank Genç Girişimcilere Dijital Kredi Paketi

Lisans veya ön lisans seviyesinde mezun olan ve bölümüyle ilgili herhangi bir iş tecrübesi olmayan ve bu alanda kendi işyerini açmak isteyenlere 35 yaşını aşmamış olma koşuluyla “Genç Girişimcilere Dijital Kredi” paketi sunulmaktadır. Bu girişimci kredisi paketinde 125.000 TL’ye kadar 36 ay vadeli ve 12 ay ödemesiz kredi desteği sağlanmaktadır.

Halkbank Usta Girişimcilere Dijital Kredi Paketi

Halkbank, en az ilkokul mezunu, mesleki sertifikaya sahip, 45 yaşını doldurmamış ve sektörel 3 yıllık deneyimi olanlar için “Usta Girişimcilere Dijital Kredi Paketi” sunuyor. Bu girişimci kredisi paketinde 36 aya varan vadeli ve 12 ay ödemesiz 100.000 TL’ye kadar kredi veriliyor.

Halkbank Girişimcilere Dijital Kredi Paketi

İlkokul mezunu ve 45 yaşını doldurmamış kişiler “Halk Girişimcilere Dijital Kredi Paketi” kampanyasından faydalanabiliyor. Kredi kapsamında 75.000 TL limitli 36 ay vade seçeneğiyle 12 geri ödemesiz girişimci kredisi kullanılabiliyor.