Ünlü oyuncu Celil Nalçakan, sevilen dizi "Kardeşlerim"de oynadığı Akif karakteriyle tekrar parladı. Yeni sezon çekimlerine başladıklarını da büyük bir mutlulukla duyurdu.

Celil Nalçakan, pek çok farklı dalda üniversite eğitimi alsa da hepsini tiyatro aşkı için yarıda bırakmış bir isim. Neyse ki, son dönemde bu oyunculuk aşkının karşılığını fazlasıyla almaya başladı! Televizyon kariyerine geç başlamış olsa da karizması ve yeteneğiyle kısa süre içinde önemli projelerde boy gösterdi. Yıldızını parlatan ve onu başrollere taşıyan dizi ise fenomen proje "Poyraz Karayel" oldu. Zülfikar karakteriyle milyonların gönlüne taht kuran Celil Nalçakan, diziden sonra neredeyse ilk bölümde kaldırılan "Hayati ve Diğerleri" ile büyük bir fiyasko yaşadı. Ama o fiyaskonun hüsranını da geçtiğimiz sezonun rating şampiyonu dizisi "Kardeşlerim" ile attı.

Yıllardır Bunu Bekliyordu

Celil Nalçakan-2

Oyunculuğunun yanı sıra sahnede şarkılar söyleyen ve yazılar yazan Celil Nalçakan, kendine has bir hayran kitlesine sahip olmayı başardı. Ama bu kitle ona televizyonda başarı getiremiyordu ve Celil Nalçakan'ın başrol denemeleri hüsranla sonuçlanıyordu. Bu kısır döngüyü kıran proje ise "Kardeşlerim" oldu.

Kardeşlerim-2

Geçtiğimiz sezon ATV'de yayınlanan rating şampiyonu dizi, Akif karakteri sayesinde Celil Nalçakan'ı tekrar parlattı. Genç oyuncularını bir sosyal medya fenomenine dönüştüren "Kardeşlerim", Celil Nalçakan'ın da başrolü ne kadar güzel taşıyabildiğini gösterdi. Sorun bu zamana kadar Zülfikar ve Akif dışında ona bu kadar uyan bir karakter olmamasıydı demek ki!

Setten İlk Kareler

Celil Nalçakan-1

Oldukça kalabalık bir kadroya sahip olan "Kardeşlerim", gelenler gidenler ve senaryo değişiklikleri derken büyük bir dönüşüm yaşayacak gibi görünüyordu. Ama birkaç gün önce başlayan yeni sezon çekimleri dizi hakkındaki heyecanı büyütmeyi başardı! Genç oyuncuların paylaşımları sosyal medyada infial yaratınca Celil Nalçakan'dan da bir paylaşım geldi.

Celil Nalçakan

Geçtiğimiz Yıl Bugün Kardeşi Selçuk Tektaş'ı Kaybeden Alişan'ın Instagram Paylaşımı Yürekleri Yaktı: "Bir Daha..." Geçtiğimiz Yıl Bugün Kardeşi Selçuk Tektaş'ı Kaybeden Alişan'ın Instagram Paylaşımı Yürekleri Yaktı: "Bir Daha..."

Ünlü oyuncu, "Şükür kavuşturana Akif Atakul" diyerek canlandırdığı karaktere tekrar merhaba dedi. Hayranlarına da yeni sezonu heyecanla beklemek kaldı!