Araç sahibi olmak isteyenlere müjde geldi. Bu kredi fırsatına hemen şimdi başvurabilirsiniz.

Günümüzde her şeyin fiyatında olduğu gibi araç fiyatlarında da inanılmaz fiyat artışları söz konusu. Araç sahibi olmak isteyen vatandaşlar, bu fiyatlar karşısında hayallerindeki araca bir türlü sahip olamıyorlar. Ülkemize hizmet veren bankalar bu noktada sayısız araç kredisi fırsatı sunsalar da cebimize uygun olan krediyi bulmak oldukça zor. İşte bu noktada Kuveyt Türk'ün vermiş olduğu araç kredisi, araç sahibi olmak isteyenlere ilaç gibi geldi. Piyasanın en düşük araç kredisi faizini sunan Kuveyt Türk'ün bu fırsatını duyduğunuzda eminiz ki hemen harekete geçmek isteyeceksiniz.

Kuveyt Türk'lü Olmanın Ayrıcalığını Yaşayın!

kuveyt türk

Kuveyt Türk, uzun yıllardır vatandaşların memnuniyetini sağlamak amacıyla hizmet veren bir banka. Milyonlarca müşterisinin güvenini kazanmış olan Kuveyt Türk, şimdiye kadar sunduğu onlarca avantajlı kredi fırsatı arasına bir yenisini daha ekledi. Geçtiğimiz günlerde yeni araç kredisi fırsatını duyuran Kuveyt Türk, şimdiden oldukça büyük bir talep gördü.

Faiz Oranlarını En Dibe Çekti!

araç-1

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Dürüst olmak gerekirse çekilen kredilerde vatandaşlardan talep edilen faiz oranları, alıp başını gitmiş durumda. Geri ödeme döneminde bizi epey zorlayacak olan bu yüksek faiz oranlarını Kuveyt Türk yok ediyor ve müşterilerinin rahatı için harekete başlıyor. 

100 bin TL'ye varan araç kredisi veren Kuveyt Türk, bu kredi fırsatında %1,48 oranında bir faiz talep ediyor. İstenilen faiz oranlarını neredeyse dibe çeken Kuveyt Türk, bununla birlikte herkese derin bir nefes aldırmış oluyor. Sunduğu fırsatlar bunlarla sınırlı kalmayan Kuveyt Türk, müşterilerine tam 48 aya varan vade imkanı sunuyor. Geri ödeme noktasında da müşterilerini düşünen Kuveyt Türk, vatandaşların gelir düzeylerine uygun bir geri ödeme planı oluşturuyor.

Başvuru Yapmak Oldukça Kolay!

ikinci el araç satışı

Eğer siz de Kuveyt Türk'ün faiz oranlarını neredeyse sıfıra indirdiği bu oldukça avantajlı araç kredisi hakkında daha ayrıntılı bilgi almak ya da bu krediye başvuru yapmak isterseniz, yapmanız gerekenler oldukça kolay. Öncelikle size en yakın Kuveyt Türk şubesini ziyaret ederek ya da Kuveyt Türk müşteri temsilcinizi arayarak, araç kredisi hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Bununla birlikte Kuveyt Türk resmi internet sitesinden kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.