Eğer siz de henüz Türkiye İş Bankası müşterisi değilseniz sizin için güzel bir haberimiz var! 31 Aralık 2021 tarihine kadar İşCep aracılığı ile Türkiye İş Bankası müşterisi olursanız, ilk 200 TL ve üzerindeki harcamanız için 200 TL MaxiPuan kazanma şansınız bulunuyor! Ancak bu fırsat sadece ilk kez Türkiye İş Bankası müşterisi olacak kişiler için geçerliliğini koruyor ayrıca şubelerden yapacağınız başvurular da 200 TL MaxiPuan kazanmanız için yeterli değil. Sadece İşCep'ten yapılan başvurular da bu fırsattan yararlanma şansını elde ediyorsunuz. Bugün sizin için adım adım nasıl 200 TL kazanabilirsiniz, onu anlatacağız!

Türkiye İş Bankası'ndan 200 TL!

Türkiye İş Bankası ilk kez müşterisi olacak kişilere 200 TL MaxiPuan hediye edeceğini açıkladı ancak bu kampanya sadece ilk kez Türkiye İş Bankası müşterisi olacak kişiler ya da ilk kez Türkiye İş Bankası kredi kartına sahip olacak kişiler için geçerliliğini koruyor. Üstelik 200 TL kazanmak için Türkiye İş Bankası şubelerine gitmenize de gerek yok, cep telefonunuzda İşCep'i indirmeniz ve birkaç dakika içinde online olarak başvuru yapmanız yeterli. Hatta bu kampanyanın şubelerde yapılan başvurular için geçerli olmadığını da söylemek gerekiyor. Bu sayede ilk 200 TL ve üzerindeki harcamanız için 200 TL değerinde MaxiPuan kazanıyorsunuz!

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

200 TL Nasıl Kazanılır?

Türkiye İş Bankası'ndan 200 TL MaxiPuan kazanmak için yapmanız gerekenler oldukça basit. İlk olarak cep telefonunuza Türkiye İş Bankası'nın mobil uygulaması olan İşCep'i indirmeniz gerekiyor. Android kullanıcıları Google Play Store, Apple iOs kullanıcıları ise AppStore aracılığı ile anında İşCep'i cep telefonlarına indirebilirler. İşCep'i açtığınızda karşınıza çıkan ekranda “Müşteri Olmak İstiyorum” seçeneğini seçiyorsunuz. Bu adımdan sonra karşınıza bir form ekranı geliyor, bu ekranda yer alan bilgileri eksiksiz ve doğru olarak doldurduktan sonra kimliğinizi cep telefonunuz ile okutmanız gerekiyor. (Kimliğinizin yeni nesil çipli kimliklerden olması gerekiyor, ayrıca telefonunuzda da NFC özelliği bulunmalı) Birkaç dakika süren bu işlemlerin ardından ise “Müşteri Temsilcisine Bağlan” butonuna tıklayarak, müşteri temsilcili ile görüşerek müşteri olma sürecinizi tamamlıyorsunuz. Ardından da kredi kartı başvurunuzun olumlu ya da olumsuz yanıtı cebinize geliyor.

Bu aşamadan sonra kredi kartınızla yapacağınız 200 TL ve üzerindeki ilk alışverişinizde 200 TL MaxiPuan kazanmış oluyorsunuz.