Kadına yönelik şiddet vakalarında önemli bir artış yaşanmaya devam ederken bir vaka da dün Karaman'dan geldi. Dün akşam 19.30 saatlerinde Karaman'ın ziya Gökalp Mahallesi Şehit Abdullah Erdoğan Caddesi üzerinde yer alan 3 katlı bir binanın birinci katında yaşanan olay bir tartışma ile başladı.

"Barışmak İçin Gittim" Dedi

karaman

Doğan T. adlı kişi öncelikle boşanma aşamasında olduğu eşi Özlem T.'yi ve iki çocuğunu görmek için kayınvalidesi Necla K.'nın evine gitti. Polise verdiği ifadesinde 'Eşimle barışmak istediğimi söyledim' diyen Doğan T. ve Özlem T. arasında ilk önce bir tartışma yaşanmaya başladığı da Doğan T.'nin ifadesi arasında yer alıyor.

2 Yaralı 1 Ölü

karaman 2

Sütyen Kullananlar Dikkat! Bilim Adamı Öyle Bir Şey Açıkladı ki... Sütyen Kullananlar Dikkat! Bilim Adamı Öyle Bir Şey Açıkladı ki...

Doğan T. ve eşi Özlem T. arasında başlayan ve kısa sürede kavgaya dönüşen tartışmanın üzerine Doğan T. önce eşi Özlem T.'ye ardından da kayınbiraderi Osman B. ve kayınvalidesi Necla K.'ye saldırdı. Doğan T.'nin bıçakla saldırısının ardından Necla K., kızı Özlem T. ve oğlu Osman B. kanlar içinde yere yığılırken Doğan T. olay yerinden kaçtı. Komşuların ihbarı üzerine gelen sağlık ve polis ekipleri olay yerinde ilk müdahalesi gerçekleştirdi. Ancak kayınvalide Necla K. kurtarılamazken Özlem T. ve kardeşi Osman B. olaydan yaralı olarak kurtuldular. Polis ekipleri tarafından yakalanan Doğan T. ise emniyette verdiği ifadesinde "Kİmseyi öldürmek veya yaralamak gibi bir düşüncem yoktu. Eşimle barışmak istediğimiz söyledim ve orada tartışma çıktı" diyerek duyanlara pes dedirtti.