Sevilen oyuncu Berk Atan, güzellik ve modellik yarışmalarından çıkıp oyuncu olan isimlerin en yeni örnekleri arasında yer alıyor. 2015'in en sevilen dizilerinden "Güneşin Kızları" sayesinde epey parlasa da sonrasında işler onun için pek de yolunda gitmedi. Best Model'dan çıkan diğer isimler Kenan İmirzalıoğlu, Kıvanç Tatlıtuğ, Çağatay Ulusoy, Birkan Sokullu ve Burak Özçivit gibi bir star olamayacak gibi görünüyordu. Ama "Gönül Dağı" dizisi her şeyi değiştirdi.

Yeniden Parladı

Berk Atan-1

Son yıllarda en çok izlenen dizilere ev sahipliği yapmayı başaran TRT 1, geçtiğimiz sezon da "Uyanış: Büyük Selçuklu" dizisiyle ortalığı yıktı. Ama pek de iddialı sayılmayan "Gönül Dağı" dizisi de ratingleri alt üst etmeyi başardı. Böylece, dizinin başrol oyuncusu Berk Atan'ın da yıldızı tekrar parladı. Hayran kitlesi giderek büyüyen oyuncunun aşkta da şansı yaver gitti. Sosyal medya fenomeni Selin Yağcıoğlu ile aşk yaşamaya başlayan Berk Atan, muhtemelen hayatının en mutlu dönemlerinden birini yaşıyor!

Çeşme'yi Alt Üst Etti

Berk Atan Selin Yağcıoğlu

Berk Atan, "Gönül Dağı" sezon finali yapar yapmaz sevgilisi Selin Yağcıoğlu ile Çeşme'nin yolunu tuttu. Aylardır Çeşme'nin tadını çıkaran sevgililerin aşkı da zaten tatil fotoğraflarıyla ortaya çıktı. Eğlenceli ve aşk dolu paylaşımları çok beğenilen çift, tek başlarına paylaştıkları fotoğraflarda da bir o kadar eğleniyor gibi görünüyor. Örneğin, Berk Atan'ın son fotoğrafı görenleri yine gülmekten kırdı geçirdi!

"Ortamı Kurdum"

Berk Atan

Berk Atan, oyunculuk yeteneği ve fiziği kadar hayvanları çok sevmesiyle de bilinen bir isim. Evinde de pek çok hayvan dostuyla birlikte yaşayan ünlü oyuncu, hayvan haklarıyla ilgili kampanyalarda ve sosyal sorumluluk projelerinde de sık sık karşımıza çıkıyor. Çeşme'de ve Antalya'da bile ne yapıp edip hayvanlarla bir arayada olmayı başardı!

"Ortamı kurdum." diyerek kuzularla birlikte fotoğraf paylaşan Berk Atan'ın gülen yüzü, hayranlarını da mutlu etti.