Bankalardan ev satın alabilmek artık mümkün, hem de inanılmaz uygun fiyatlara!

Kendi evine sahip olabilmek, günümüzde her vatandaşın hayali. Her ne kadar başımızı sokabilecek bir evimizin olmasını istesek de piyasadaki gün ve gün artmaya devam eden ev fiyatları, bizim bu isteğimizin önünde büyük bir engel oluşturuyor. Emlakçı komisyonları, yüksek faizli konut kredileri derken biz ev satın alma hayalimizden biraz daha uzaklaşıyoruz. Durum böyle olunca hepimiz yüzümüzü güldürecek bir fırsat arıyoruz. Aradığımız fırsat, ülkemize uzun yıllardır hizmet veren bankalardan geldi. Artık piyasanın yarı değerine ev satın alabilmek mümkün. İşte detaylar!

Ellerindeki Evleri Satılığa Çıkarıyorlar!

KONUT-3

Bankaların vatandaşlara sundukları hizmetleri hepimiz biliyoruz. Sayısız kredi fırsatlarıyla her gün binlerce vatandaşa kredi veren ve ihtiyaçlarından kurtulmalarını sağlayan bankalar, bu sefer de ellerindeki evleri satılığa çıkararak ev sahibi olmak isteyen vatandaşları ev sahibi yapıyorlar.

Peki Nasıl?

konut-2

Bankalar, kredi verdikleri vatandaşların gayrimenkullerini ipotek altına alabiliyorlar. Borçlarını ödeyemeyen vatandaşlar, sahibi oldukları gayrimenkulleri bankalara verdiklerinde o evlerin yeni sahibi vatandaşın borç almış olduğu banka oluyor. Bu evlere icralık evler de denilebiliyor. Bankalar bu icralık evleri ellerinde bir süre beklettikten sonra kendi resmi sitelerinden satılığa çıkarıyorlar.

KONUT KREDİSİ 3

Türkiye'nin dört bir yanındaki 2+1, 3+1, 4+1 evler satılığa çıkarılıp yeni sahiplerine kavuşacakları günü bekliyorlar. Bu evlerde oldukça iyi bir fiyatlandırma sistemi uygulayan bankalar, piyasanın yarı değerine fiyatlandırmalar yaparak yüzleri güldürüyorlar. 3+1 daireler 150 bin TL'ye, 4+1 daireler 200 bin TL'ye satılabiliyor ve bu sayede vatandaşlar ödeme noktasında zorlanmadan ev sahibi olmuş oluyor.

Satın Alma İşlemlerini Gerçekleştirmek Oldukça Kolay!

KONUT KREDİ

Eğer siz de bankaların satışa çıkardığı bu satılık konut fırsatından yararlanmak isterseniz, izlemeniz gereken adımlar oldukça basit. Öncelikle müşterisi olduğunuz bankanın resmi internet sitesine girerek satılık olan onlarca gayrimenkulü, oturduğunuz yerden inceleyebilirsiniz. Bütün detayları belirtilen evleri hiç çaba harcamadan inceledikten sonra kendiniz için uygun evi seçebilirsiniz.

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

KONUT KREDİSİ 4

Seçtiğiniz evin alt kısmında ''Teklif Ver'' seçeneğine tıklayarak bu evi satın almak istediğiniz fiyatı bankaya iletebilirsiniz. Bankaların sunmuş olduğu bu online pazarlık süreci devam ederken, vermiş olduğunuz teklif bankalar tarafından değerlendirilir ve size olumlu ya da olumsuz bir dönüş sağlanarak satış işleminiz gerçekleştirilir.