İhtiyaçların hiç bitmediği günümüzde toplu paraya ihtiyaç duyulabiliyor. Ancak yüksek enflasyon rakamları, 2022’de gelen piyasa zamları nedeniyle birikim yapabilmek olanaksız oluyor. Bu yüzden acil nakit ihtiyacı olduğu zaman vatandaşlar bankalardan kredi çekiyor. 2022 ihtiyaç kredisi faiz oranlarındaki artış ise kredi kullanmayı ciddi bir yük haline getiriyor. Akbank sadece %0.99 faiz oranlı ihtiyaç kredisiyle, tüm acil nakit ihtiyaçlarınıza ekonomik çözüm sunuyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Akbank Yeni Akbanklılara Özel İhtiyaç Kredisi

Akbank, acil nakit ihtiyacı olanlar için birbirinden avantajlı koşullarda ihtiyaç kredileri sunuyor. Akbank’ın 2022 Mart ayına özel ihtiyaç kredisi kampanyasıyla sadece %0.99 faizli ve masrafsız ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Akbank’ın düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilmek için koşulları sağlamak gerekiyor.

Akbank ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabilmek için ilk defa Akbanklı olunması gerekiyor. Akbank’ın Mobil uygulamasını kullanarak, Akbanklı olan tüm yeni müşteriler %0.99 kredi faiz oranıyla ihtiyaç kredisi çekebiliyor. Akbank Mobil uygulamasını cihazınıza indirip, uygulamada yer alan “Akbanklı Olmak İstiyorum” seçeneği üzerinden uzaktan Akbank müşterisi olanlar kampanyadan yararlanabiliyor.

Akbank %0.99 Faizli İhtiyaç Kredisi Kampanyası Koşulları

İlk defa Akbank Mobil uygulaması üzerinden uzaktan müşteri olanlar, düşük faizli ihtiyaç kredisi kampanyasından yararlanabiliyor. İhtiyaç kredisi kampanyası kapsamında Akbank Mobil üzerinden Akbanklı olduktan sonra %0.99 faiz oranıyla kredi çekebilmek için 5 gün içerisinde başvuruda bulunulması gerekiyor.

Akbank Mobil üzerinden Akbanklı olunan tarihten itibaren en geç 5 gün içerisinde Akbank mobile özel %0.99 faizli ve masrafsız ihtiyaç kredisine başvuru yapılmalıdır. Akbank ihtiyaç kredisi başvuru işlemlerini online olarak yaparak, şubeye gitmenize gerek kalmıyor. Onaylanan kredi limiti anında vadesiz TL hesabınıza aktarılıyor. Akbank’ın mobil uygulama üzerinden yeni müşterisi olanlara sunduğu %0.99 faizli ihtiyaç kredisinde 10.000 TL’ye kadar çekim yapabilirsiniz.

10.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınız için bu koşullar çerçevesinde 7/24 kredi çekebilirsiniz. 10.000 TL üst limitli ihtiyaç kredisini %0.99 faiz oranının yanı sıra dosya masrafı olmadan tam 12 aya varan vade seçeneğiyle kullanabilirsiniz. Böylelikle aylık taksit tutarlarını 899.08 TL olacak şekilde toplam geri ödeme tutarınızın 10.788.91 TL olmasını sağlayabilirsiniz.