HaberEkspresi.NET

Zahide Yetişle Yeni Bölüm – 29 Kasım Perşembe

Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Recai Papuçcu kadın hastalıkları ve zor gebelikle ilgili merak edilen soruları yanıtlıyor.

Zahide Yetişle Yeni Bölüm – 29 Kasım Perşembe
6 okunma
13 Mayıs 2019 - 21:21

ZOR GEBELİKLE İLGİLİ MERAK EDİLENLER!

Zahide Yetiş’le dopdolu içeriği, faydalı bilgileri, yüreğinize dokunacak hikayeleri ile Show TV’de izleyicileriyle buluşuyor.

Daha sağlıklı bir yaşam için Zahide Yetiş bu sezon yepyeni ve hayatı iyileştirecek bir içerikle daha karşınıza çıkıyor. Başa çıkamadığınız sağlık sorunlarınızda, sorunlarla mücadele edecek gücünüz kalmadığında Zahide Yetiş yardımınıza koşuyor, hayatı sizlerle paylaşmaya devam ediyor.

Son teknoloji tıbbi olanaklar ve uzman doktorlarla birlikte sağlık sorunlarına çözüm aranan “Zahide Yetiş’le” bugün; Elif Korkmazel pratik yemekleri ve lezzetli tarifleriyle konuk olurken, Kadın Hastalıkları ve Tüp Bebek Uzmanı Prof. Dr. Recai Papuçcu kadın hastalıkları ve zor gebelikle ilgili merak edilen soruları yanıtlıyor. Psikolog Ramazan Şimşek ise ilişkilerde nelere dikkat etmeliyiz, aşkın ömrü kaç yıl, evlilikte çiftler birbirlerine nasıl davranmalı sorularını yanıtlıyor.

“Zahide Yetiş’le”, 29 Kasım Perşembe saat 15.00’te Show TV’de!

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.