Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Kripto para piyasalarında çöküş tüm hızıyla devam ediyor. Tarihi çöküşünü 2022’de yaşamaya başlayan kripto para piyasalarında sadece alt coinler değil, Bitcoin gibi devlerde büyük çöküş yaşadı. Kripto para borsalarında ciddi kayıplara neden olan bu çöküşe rağmen kripto para geleceği hale güvenirliliğini koruyor. İşte bu dönemde yaşadığı yükselişleriyle yatırımlarını memnun eden 2022’nin en çok kazandıran coinleri!

Binance Coin(BNB)

Bitcoin, Ethereum ve LUNA gibi son dönemin en popüler kripto paralarında yaşanan ciddi kayıpların ardından Binance Coin(BNB) gücünü bir daha gösterdi. Özellikle kripto para piyasalarında yaşanan keskin düşüşle piyasa hacminde yaşanan düşüşe rağmen BNB, işlem hacmini arttırıyor. En büyük kripto para borsasının coini olan BNB, yapılan işlemlerde kullanıldığında yatırımcıya önemli avantajlar ve indirimler sağlıyor. Bu nedenle günümüzde BNB coin, çok yüksek işlem hacimlerine ulaşarak, değerini arttırmaya devam ediyor.

Cardano(ADA)

Kripto para denilince ilk akla gelen Bitcoin ve ardından Ethereum gibi devler son çöküşle birlikte değerlerini adeta kaybetti. Çok ciddi çöküş yaşayan piyasada Cardano(ADA) ise hızla yükselmeye devam ediyor. Geçen yılın yıldızları arasında yer alan Cardano’nun geleceğinin çok parlak olduğu düşüncesi öne çıkıyor. BTC ve ETH’den bağımsız ve farklı olan Cardano, geçen yıl içerisinde yakaladığı yükseliş grafikleriyle yatırımcısını fazlasıyla memnun etmişti. Bununla birlikte uzman analistler uzun vadede Cardano’nun en değerli kripto para birimlerinden birisi haline dönüşeceğini belirtiyor.

Polkadot(DOT)

2021 kripto para piyasalarının bir diğer yıldızı da Polkadot(DOT) olmuştu. DOT, sadece 2 yıllık geçmişine rağmen 50 Dolar değer sınırının üzerine dahi çıkmayı başardı. Böylesine önemli bir yükseliş yaşaması sayesinde son dönemde kripto para piyasasındaki çöküşten etkilenmesi çok az oldu. Piyasalarda düşüş nedeniyle kırmızı tablolar devam ederken, DOT tabloları yeşil yani yükseliş trendini korumaya devam ediyor.

Polygon

Polygon’da önemli bir popülerlik dikkat çekiyor. Özellikle de talebin her geçen gün artmaya devam etmesi kısa vadede olmasa da orta vadede ve uzun vadede önemli değer artışları potansiyeli oluşturuyor. Hızlı blok işleme ve daha düşük işlem maliyetleriyle de tercih edilmesi, değer yükselişi dinamiğini gözler önüne seriyor.