Sosyal medyanın gözde çifti Şeyma Subaşı ve Mohammed Al Saloussi - namı diğer Meedo- çalkantılı dönemlerini geride bırakarak tatilin keyfini çıkarmaya karar verdi. Uzun zaman sonra ilk kez Türkiye'ye ayak basan çift, lüks yatlarıyla Ege ve Akdeniz'i  fethetti.

Ne Olduysa Tekliften Sonra Oldu

şeyma subaşı meedo - Kopya

Aslında çiftimizin son derece imrenilen bir ilişkisi vardı. Her fırsatta romantik pozlar veren, birbirleri için kutlamalar ve sürprizler yapan çiftimize, evlilik teklifinden sonra nazar değdi. Bahar aylarında evlenecekleri açıklayan Şeyma kızımız ve sevgilisi Meedo, davetli listesi hazırlamakla başlamışlardı. Hazırlıklar sürerken Meedo'dan bir sürpriz geldi. Karar almalarına rağmen eniştemiz Şeyma kızımıza romantik bir evlilik teklifi yaptı.

şeyma subaşı meedo 3

Teklife 'evet' diyerek dev gibi tek taşını gözümüze sokan Şeyma Subaşı hakkında, anında hamilelik iddiaları ortaya atıldı. Her pozunda göbeğini gösterip hamile olmadığını kanıtlamaya çalışan Şeyma Subaşı sonunda gerçeği kabullendi ve hamileliğini sosyal medya hesabında yaptığı bir paylaşımla duyurdu. Ama anlam veremediğimiz bir şekilde hamileliği dolayısıyla evliliği de ertelediklerini söyledi.

Şoke Olacaksınız! Müge Anlı Kendisiyle Fotoğraf Çektirmek İsteyenlere İzin Vermiyor, Ekibine Şop Yaptırıyormuş Şoke Olacaksınız! Müge Anlı Kendisiyle Fotoğraf Çektirmek İsteyenlere İzin Vermiyor, Ekibine Şop Yaptırıyormuş

şeyma subaşı a2

Kısa bir süre sonra Şeyma Subaşı'dan şok eden bir açıklama daha geldi. Bebeğini kaybettiğini söyleyen Şeyma kızımız, aynı paylaşımda Meedo ile yollarını ayırdıklarını da ilan etti. Ayrılır ayrılmaz 'Çok mutluyum, çok huzurluyum' storyleri atmaya başlayan Şeyma Subaşı, yaklaşık bir hafta sonra tekrar kocaman tek taşını gözümüze soktu ve hepimiz anladık ki Meedo geri döndü.

Yangına Aldırmadan Tatile Devam Etti

şeyma subaşı meedo 4 - Kopya

Barışmalarını bir tatil ile taçlandırmak isteyen çift, bu sefer Türkiye'yi seçti. Ülkeye ayak basar basmaz lüks yatlarına geçen Şeyma ve Meedo, ülkeyi saran yangınlara rağmen lüks yaşantıları ve gösterişli paylaşımlarına devam etti. Şeyma Subaşı'nın bugün yaptığı paylaşımsa takipçilerine pes dedirtti.

Meedo Faceapp'ten Kaçamadı

Yatta sevgilisi Meedo ile birlikte fotoğraf paylaşan Şeyma kızımız belli ki fotoğrafı çekerken Faceapp kullandı. Meedo'nun simasını adeta değiştiren uygulama, takipçilerini bir hayli şaşırttı.  Meedo, Faceapp'ten ve Şeyma kızımızın sosyal medya hesabına malzeme olmaktan kaçamadı. Gördüğünüz gibi milyonlarınız olsa da Şeyma Subaşı'nın elinden kurtulmak kolay olmuyor.