''Faizsiz Kredi'' kavramını duyduğumuzda bizim için oldukça şaşırtıcı bir durum oluyor. Piyasadaki kredileri incelediğimizde yüksek faiz oranlarını görüyoruz ve sırtımızdaki yükü daha da ağırlaştırmak istemiyoruz. Ziraat Bankası, Albaraka Türk ve Türkiye Finans; yüksek faiz oranlarından şikayet eden vatandaşların sesini duydu ve harekete geçti. Bu 3 bankanın faizsiz kredi kampanyalarını duyduğunuzda siz de kredi çekmek için sıraya gireceksiniz. İşte detaylar!

Ziraat Bankası'ndan Büyük Fırsat!

ZİRAAT 3-1

Ziraat Bankası, Tarım ve Orman Müdürlüğü ile el ele verdi ve ''Köye Dönüş'' kampanyasını duyurdu. Bu kampanya dahilinde köyüne dönmek isteyen vatandaşlara tam 150 bin TL değerinde kredi imkanı sunan Ziraat Bankası, bu kredi dahilinde herhangi bir faiz oranı talep etmiyor. Müşterilerine tam 84 aya varan vade imkanı veren Ziraat Bankası, kredi kullanımından itibaren ilk 1 yıl (12 ay) içerisinde herhangi bir ödeme istemiyor. Ziraat Bankası'nın Tarım ve Orman Müdürlüğü ile birlikte ortaklaşa sunduğu bu kredi fırsatı şimdiden oldukça büyük bir talep görüyor.

Albaraka Türk'ten Sevindiren Haber!

albaraka türk2

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Albaraka Türk, vatandaşlarının yardımına yetişmek için elini taşın altına koyuyor. Müşterilerin ihtiyaçlarına göre değişken tutarlarda kredi veren Albaraka Türk, bu fırsatında herhangi bir faiz istemiyor. Bununla birlikte tam 36 aya varan vade imkanı sunan Albaraka Türk, vatandaşları yüksek faiz derdinden kurtarıyor.

Albaraka Türk'ün bu büyük kredi fırsatından yararlanmak için hemen şimdi size en yakın Albaraka Türk şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Türkiye Finans'tan Müjdeli Haber Geldi!

türkiye finans

Türkiye Finans bankası da Ziraat Bankası ve Albaraka Türk gibi vatandaşlarına faizsiz kredi veren bankalar arasına girdi ve yüzleri güldürdü. Türkiye Finans, vatandaşların ihtiyaçlarına göre değişkenlik gösterebilen farklı tutarlarda krediler veriyor. Verdiği bu krediler üzerinde herhangi bir faiz oranı talep etmeyen Türkiye Finans, sadece %1,55 gibi oldukça düşük bir oranda kar payı ile hareket ediyor. Bu kar payını bankasına veren müşteriler dilerlerse 50 bin TL'ye kadar kredi çekebiliyorlar ve bu kredide 36 aya varan vade imkanlarından yararlanıyorlar.

Siz de Türkiye Finans'ın bu büyük kredi fırsatından yararlanmak isterseniz hemen şimdi Türkiye Finans müşteri temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz.