İhtiyaçlar bitmek bilmiyor. Aniden gelişen sağlık sorunlarından planlanmayan seyahatlere kadar, birdenbire ortaya çıkan her durum ne yazık ki acil nakit ihtiyacı doğuruyor. Bunu bilen bankalar müşterileri kendi bünyelerine çekebilmek için türlü kampanyalar düzenliyor. Katılım bankacılığı prensipleri gereği faiz uygulamasına yanaşmayan Ziraat Katılım, Albaraka Türk ve Türkiye Finans, müşterilerine faizsiz kredi veriyor!

Ziraat Katılım Faizsiz Kredi

ziraat katılım

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Ziraat Bankası yılların deneyimiyle artık katılım bankacılığı kolunda da hizmet veriyor. Ziraat Katılım adıyla faizsiz bankacılığı benimseyen Türkiye'nin dev bankası, faiz uygulaması yerine kar payı ile çalışıyor. Dolayısıyla Ziraat Katılım'dan kullanacağınız krediler için faiz değil, kar payı alınıyor. Bu kapsamda Ziraat Katılımın verdiği ihtiyaç finansmanının kar payı oranı %1,63 olarak belirleniyor. Ziraat Katılım'dan kullanılacak 30 bin TL ihtiyaç finansmanının toplam geri ödeme tutarı 42.072,48 TL, aylık taksitleri ise 1.168,68 TL oluyor.

Albaraka Türk Faizsiz Kredi

albaraka türk

Nakit ihtiyaçlarınıza bir çözüm de Albaraka Türk'ten geliyor. İhtiyaç anında hızlı bir şekilde finansman desteği sağlayan Albaraka Türk, %1,69 kar payı oranı ve 36 aya varan vade seçenekleriyle son derece avantajlı bir ihtiyaç finansmanı sunuyor. Bu koşullarda Albaraka Türk'ten kullanacağınız 30 bin TL ihtiyaç finansmanıın toplam geri ödeme tutarı 42.562,37 TL, aylık taksitleri ise 1.182,28 TL oluyor. Albaraka Türk'ün sunduğu bu ihtiyaç finansmanına tüm Albaraka Türk Şubelerinden, internet bankacılığı üzerinden ve de mobil bankacılık uygulaması aracılığıyla başvurulabiliyor. Onaylanan finansman tutarı anında hesaba yatıyor.

Türkiye Finans Faizsiz Kredi

TÜRKİYE FİNANS-15

Nakite ihtiyacınız olduğu anda size el uzatan bankalardan biri de Türkiye Finans oluyor. Türkiye Finans, %1,68 kar payı oranı ve 36 ay vade ile finansman desteği sunuyor. Bu koşullarda Türkiye Finans'tan kullanacağınız 30 bin TL ihtiyaç finansmanının toplam geri ödemesi 42.480,36 TL, aylık taksit tutarı ise 1.180,01 TL oluyor. Türkiye Finans'ın Dijital İhtiyaç Finansmanı olarak sunduğu bu finansmandan faydalanabilmek için en yakın Türkiye Finans şubesine gitmek ya da internet bankacılığı veya mobil bankacılık üzerinden başvuru yapmak yeterli oluyor. Onaylanan finansman tutarı anında hesabınıza yatıyor.