Nakit ihtiyaçları günden güne artıyor. Özellikle de pandeminin etkisiyle ekonomi bozuluyor, birçok vatandaş ihtiyaçlarını karşılayamaz hale geliyor. Nakit ihtiyaçlarına acil çözüm bulmak isteyen vatandaşlar kredi çekmek için seferber oluyor. Faizsiz kredi imkanı ise Ziraat Bankası, Vakıfbank ve Albaraka Türk'ten geliyor.

Ziraat Katılım İhtiyaç Finansmanı

ziraat katılım

Ziraat Katılım, katılım bankacılığı prensipleri gereği faiz yerine kar payı uygulamasıyla 50 bin TL'ye kadar finansman desteği veriyor. Ziraat Katılım'ın sağladığı bu finansman desteği için kar payı oranı %1,65, maksimum vade ise 36 ay şeklinde belirleniyor. Bu koşullarda Ziraat Katılım'dan alacağınız 50 bin TL'lik finansmanın toplam geri ödeme tutarı 70.392,60 TL, aylık taksitleri ise 1.955,35 TL oluyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Ziraat Katılım'ın ihtiyaç finansmanına, tüm Ziraat Katılım şubelerinden başvurulabiliyor. Başvuru için TC kimlik belgesi ve gelir gösteren belge yeterli oluyor. Böylece tüm ihtiyaçlarınız karşılanıyor, size de faiz ödemeden finansman kullanmanın huzuruyla keyfinize bakmak kalıyor.

Vakıf Katılım İhtiyaç Finansmanı

vakıf katılım-1

Nakit ihtiyacı olan ve faiz ödemek istemeyenlere bir destek de Vakıf Katılım'dan geliyor. Yılların tecrübesini Katılım Bankacılığı prensipleriyle harmanlayarak, müşterilerine en iyi hizmeti vermek için çalışan Vakıf Katılım, son derece uygun kar payı oranı ve uzun vade ile benzersiz bir finansman desteği sunuyor.

Vakıf Katılım tarafından sunulan bu finansman desteğinin kar payı oranı %1,55, maksimum vade süresi ise 36 ay olarak belirleniyor. Bu sayede hem nakit ihtiyaçlarınız gideriliyor, hem de geri ödemeler cebinizi yormuyor. Vakıf Katılım tarafından sunulan bu avantajlı bireysel finansman desteğine tüm Vakıf Katılım şubelerinden TC kimlik kartı ile başvurulabiliyor. Vakıf Katılım, gerekli gördüğü durumda ek belge isteme hakkını saklı tutuyor.

Abaraka Türk İhtiyaç Finansmanı

albaraka türk

Nakit İhtiyaçlarınıza en efektif çözüm Albaraka Türk'ten geliyor. Albaraka Türk, %1,65 kar payı oranı ve 36 aya varan vade seçenekleriyle her derdinize deva olacak ihtiyaç finansmanları sunuyor. Beyaz eşyadan elektroniğe, hac ve umreden sağlığa, eğitimden evliliğe kadar her türlü ihtiyaçlarınız için değişken tutarlar ve kar payı oranlarıyla avantajlı finansman desteği sunan Albaraka Türk, bu hizmetiyle faizsiz kredi kullanmak isteyenlerin bir numaralı seçimi haline geliyor.

Albaraka Türk finansman desteğine tüm Albaraka Türk şubeleri ve Albaraka Türk online kanalları aracılığıyla başvurulabiliyor. Onay alan Finansman tutarı, anında hesabınıza yatırılıyor. Size de ihtiyaçlarınızı kolayca gidermenin tadını çıkarmak kalıyor.