Ziraat Bankası'ndan 2.el cazip taşıt kredisi fırsatı.

Halkbank Kendi İşini Kuracak Kadınlara Koşulsuz Şartsız 1 TL Bile Faiz Almadan Nakit Desteği Sunuyor! Halkbank Kendi İşini Kuracak Kadınlara Koşulsuz Şartsız 1 TL Bile Faiz Almadan Nakit Desteği Sunuyor!

Ziraat Bankası otomobil alımına oluşan yoğun talep nedeniyle oluşan finansman desteği ihtiyaçlarına özel bir kampanyayla yanıt veriyor. Hem sıfır araç için hem de 5 yaşına kadar olan ikinci el otomobiller için kullanılabilen 48 ay vadeli Taşıt Kredisi banka tarafından müşterilerine sunuluyor. Taşıt kredileri genelde diğer bankalarda sıfır araç için ve ikinci el otomobiller için olmak üzere ayrı ayrı paketler halinde sunuluyor. Ancak Ziraat bankası Taşıt Kredisi kapsamında hem sıfır otomobiller için, hem de ikinci el otomobiller için finansman desteği sağlıyor.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi Özellikleri

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi en fazla 48 ay vade seçeneğiyle sunuluyor. Bu kredi sıfır kilometre araçlar için kullanılabildiği gibi, beş yaşına kadar olan ikinci el otomobiller içinde kullanılabiliyor. Ruhsatında hususi olarak kayıt edilmiş tüm araçlar finansman desteğinden yaralanılabiliyor. Kredi kullanılan tüm araçlar banka tarafından rehin alınarak teminat olarak kabul görülüyor. Aslında bu rehin sistemi, aynı zamanda kredi finansman desteğinin işleyiş sürecinin de kolay bir hale gelmesini sağlıyor. Diğer bir deyişle otomobil almak isteyenler, bu sistemle çok daha süratli ve kolay bir şekilde kredi desteği kullanabiliyor. Taşıt kredisi faiz oranları aracın Kaskolu ya da Kaskosuz olmasına göre değişkenlik gösteriyor. Kasko yaptırarak alınan bir taşı için kredi faiz oranı %1,61 olarak belirlenmiş. Kasko yapılmadan alınan bir araç için taşıt kredisi faiz oranı ise %1,63 olarak uygulanıyor.

Ziraat bankası Taşıt Kredisi Örnek Ödeme Tablosu

Kasko hizmetinden faydalanarak 48 ay vade seçeneğiyle ve %1,61 faiz oranıyla kullanılan 5.000 TL Taşıt Kredisi’nin, aylık eşit taksitli geri ödeme tutarı 160,730 TL oluyor. Benzer şekilde Kasko olmadan alınan bir araç için kullanılan 5.000 TL Taşıt Kredisi, 48 ay vade seçeneğinde ve %1,63 faiz oranıyla, aylık eşit taksitli geri ödemesi 161,521 TL oluyor.

Ziraat Bankası taşıt Kredisi Başvuru Kanalları

Ziraat bankası Taşıt Kredisi hizmetinden herkesin kolayca faydalanabilmesi için, başvuru kanallarını çok seçenekli olarak sunuyor. Bankanın resmi internet sitesi, Ziraat Mobil, Bireysel İnternet Şubesi, ATM, banka şubeleri ve çağrı merkezi kullanılarak başvurunuzu hemen gerçekleştirebilirsiniz.