Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Hayalindeki araca ulaşmayı kim istemez ki? Hepimizin hayallerini süsleyen bir araç vardır ve bu aracı almak için hepimiz büyük fedakarlıklar yaparız. Biz her ne kadar araç sahibi olmak istesek de yüksek araç fiyatları, ÖTV değerleri, faiz oranlarıyla hepimizi şoke eden araç kredileri gibi nedenlerden dolayı bir türlü istediğimiz araca sahip olamayız. Eğer siz de ''Araba almak istiyorum ve kendime uygun bir fırsat arıyorum!'' diye düşünüyorsanız şimdi tam da doğru yerdesiniz. Ziraat Bankası'nın sunduğu bu büyük taşıt kredisi fırsatını duyduğunuzda hemen harekete geçmek isteyeceksiniz. 

Ziraat Bankası Vatandaşların Yüzünü Güldürmeye Devam Ediyor!

ziraat bankası-1

Ziraat Bankası, Türkiye'nin en çok tercih edilen bankalarından biri. Milyonlarca müşteriye sahip olan Ziraat Bankası, bu zamana kadar sunmuş olduğu yüzlerce kampanya ve fırsatla vatandaşların yüzlerini güldürmeyi başarmış. Gayrimenkul kredileri ile müşterilerini ev sahibi yapan Ziraat Bankası, ihtiyaç kredileri ile de ihtiyaç sahiplerini rahatlatırken şimdi de sunduğu taşıt kredisi fırsatı ile araç sahibi olmak isteyen vatandaşları araç sahibi yapıyor. 

Ziraat Bankası'ndan Taşıt Kredisi Fırsatı!

araç-2

Ziraat Bankası, araç sahibi olmak isteyen müşterilerini düşünerek yepyeni bir taşıt kredisi kampanyası tasarladı. Kredi almanın önündeki en büyük engel olan yüksek faiz oranlarını kaldıran Ziraat Bankası, sunduğu %1,59'luk faiz oranı ile, faiz oranlarını neredeyse sıfıra indirdi. Bununla birlikte vade sürelerine de el atan Ziraat Bankası, müşterilerine 48 aya varan vade imkanı sağlayarak derin bir nefes aldırttı. 

araç satışı

Ziraat Bankası'nın şimdiden binlerce talep gören bu taşıt kredisi, 0 km olan ve 5 yaşını geçmemiş bütün araçlarda kullanılabiliyor. Ziraat Bankası, bireysel kredi kullanan Ziraat müşterilerine, hayat sigortası ve kasko yaparak görenleri şaşırtıyor. 

Ziraat Bankası'nın sunduğu bu taşıt kredisine başvuru yapmak isterseniz, Ziraat Bankası'nın resmi internet sitesine girebilir veya size en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek başvuru işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Ziraat Bankası taşıt kredisi hakkında ayrıntılı bilgi alabilmek için Ziraat Bankası müşteri temsilciniz ile iletişime geçebilirsiniz. İşte Ziraat Bankası ile bitmeyen fırsatlarından yararlanmak ve araç sahibi olmak bu kadar kolay.