Ziraat Bankası hem mevduat oranı ve hem de müşteri sayısı bakımından, ülkemizin en büyük bankası. Bir kamı bankası olmasının da bu potansiyelde önemli bir rolü bulunuyor. Müşteri sayısının çokluğuna paralel olarak, hem ödemeler için hem de ATM’ ler aracılığıyla bankacılık işlemlerinin yapılmasını sağlayan banka kartı Bank Kart’ da çok sayıda kullanıcı da bulunuyor. Bu çerçevede, Ziraat bankası, Bank kart özelinde sürekli yeni kampanyalar sunarak, büyük avantaj ortaya koyuyor.

Bankanın hazırladığı son kampanya aracılığıyla, Bankkart özellikli tüm kartlarla yaptığınız alışverişlerden 250 liraya varan Bankkart Lira kazanma şansınız bulunuyor. Bunun için bankanın sunduğu Bankkart özellikli banka kartı veya kredi kartına sahip olmanız gerekiyor. Ardından kampanyaya katılım gerçekleştirmeniz ve sonrasında Bankkart üye işyeri olan işyerlerinde 400 Tl ve üzeri harcama yapmanız gerekiyor. Her 400 TL ve üzeri harcama sonrasında, 50 TL ve toplamda 5 defa olmak üzere 250 TL Bankkart Lira kazanabiliyorsunuz.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Ziraat Bankası Harcamalarınıza 250 TL Bankkart Lira Kampanyası Özellikleri

20 Temmuz itibariyle başlatılan kampanya, 31 Ağustos 2022 tarihine kadar devam ediyor. Kampanyadan faydalanabilmek için, öncellikle Ziraat bankası müşterisi olmak ve Bankkart özellikli bir banka ya da kredi kartı sahibi olmak gerekiyor. Eğer Bankkart özellikli bir kartınız varsa, kampanyaya katılım gerçekleştirmeniz gerekiyor. Katılım sonrasında Bankkart anlaşması bulunan üye işyerleri aracılığıyla yaptığınız her 400 TL ve üzeri alışverişten 50 TL, toplamda 5 defa olmak üzere 250 TL Bankkart Lira kazanabiliyorsunuz.

Alışverişlerin mutlaka Bankkart anlaşması bulunan e-ticaret üye işyerlerinden ve Bankkart POS’ undan yapılması gerekiyor. Aynı gün yapılan 400 TL ve üzeri işlemlerin sadece ilki kampanya kapsamında değerlendiriliyor.

Ziraat Bankası Harcamalarınıza 250 TL Bankkart Lira Kampanyası Katılımı Nasıl Yapılır?

Kampanyaya 31 Ağustos tarihine kadar yapacağınız alışverişler için, Bankkart mobil uygulaması ya da SMS gönderimi yöntemiyle katılabilirsiniz. Bankkart mobil uygulamasında “Kampanyaya katıl” linkine tıklayarak ya da “ETICARET250“ yazarak 4757’ ye kısa mesaj göndererek katılabiliyorsunuz. Kampanyaya katılmak için gönderdiğiniz SNS, ücretsiz olarak gönderiliyor. Katılım gerçekleştirmeden yapılan işlemlerden Bankkart lira kazanamıyorsunuz.