Ziraat Bankası çalışanlara özel bir kredi fırsatı sundu.

Kamu Bankası olarak salgının olumsuz ekonomik etkilerinin hafifletilmesine yönelik çalışmalarla öne çıkan Ziraat Bankası, Aylıklarını Ziraat Bankası’ndan alan müşterileri için özel fırsatlar sunuyor. Çalışan Kredisi olarak da adlandırılan bu kampanya da, ihtiyaç kredisi ve konut kredisi seçenekleri bulunuyor. Aylıklarını Ziraat Bankasından alana herkes için geçerli olan kredi finansman fırsatları, hem düşük faiz oranlarına sahip ve hem de herhangi bir teminat gerekmiyor.

Çalışanların Artısı Kredi Paketi Nedir?

Çalışanların maaşlarını Ziraat Bankası’ndan almaları durumunda, banka bu müşterilerine özel kredi finansman destekleri sunuyor. İhtiyaç kredisi ve konut kredisi desteklerini, bu koşullara sahip kişiler için düşük faiz oranlarıyla ve herhangi bir teminata gerek duyulmaksızın sunuyor. 20.000 TL üst sınıra sahip olan ihtiyaç kredisine başvurmak için, şubeye gitmeye gerek bile kalmıyor. Bunun yerine internet bankacılığı, ATM, Ziraat Mobil ya da çağrı merkezi kanalların, başvuru için kullanılabiliyor. Dahası kredinin başvuru sonrası onaylanma süreci son derece hızlı. Başvuru yapıldıktan hemen sonra krediniz onaylanıyor ve hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

İhtiyaç Kredisi başvurusunda bankadan maaş alıyor olmak, Kredili Mevduat Hesabı sahibi olmak, Bankkart kredi kartı sahibi olmak ve ödeme talimatı bulunması, bankanın ihtiyaç kredisi için sunduğu 36 ay vade %1,63 faiz oranı avantajından yararlanabilmenizi sağlıyor.

İhtiyaç Kredisi Örnek Ödeme Tablosu

36 Ay vade seçeneğiyle Çalışanların Artısı Kredi Paketi Kampanyası aracılığıyla 20.000 TL kredi kullanan bir çalışan, %1,63 faiz oranıyla krediyi kullanabiliyor. Buna göre aylık ödemesi 779,12 TL oluyor. Kredinin 100 TL olarak belirlenmiş tahsis ücreti dışında başka bir masrafı bulunmuyor.

Çalışanların Artısı Kredi paketi Konut Kredisi

Çalışanların Artısı Kredi paketi, sadece ihtiyaç kredisiyle sınırlı değil. Ziraat Bankası maaşlarını kendi bankasından alan müşterilerine özel faiz oranlarıyla Konut Kredisi fırsatı da sunuyor. Buna göre 1.000.000 TL’ye kadar olan Konut Kredisi başvuruları, 120 ay vade seçeneği ve %1,37 gibi düşük bir faiz oranıyla yanıtlanıyor. Bu faiz oranından faydalanmak için yapabileceğiniz tek şey, maaşınızı Ziraat bankasına taşımanız. Bu özel fırsatlarla yeni müşterileri bankaya çekmeyi hedefleyen Ziraat Bankası, sürekli yeni kampanyalar hazırlamaya devam ediyor.