Bankadan konut satışı günümüzde herkesin ev sahibi olma şansını getiriyor. Fiyatların hızla arttığı gayrimenkul sektörüne karşı bankadan konut satışı oldukça popüler hale geldi. Ziraat Bankası da konut satışı ile herkesin ev sahibi olabilmesine yardımcı oluyor. Çok uygun fiyat koşullarının yanı sıra düşük faizli ve 120 aya varan vadesiyle uygun ödeme koşullu Ziraat konut kredisi desteği de konut satışında bulunuyor. İşte Ziraat Bankası konut satışının detayları!

Ziraat Bankası Konut Satışı Nedir?

Ziraat Bankası, bankacılık sektörü mevzuatları gereğince bankacılık faaliyetleri dışında herhangi bir ticari faaliyette bulunma hakkına sahip değildir. Bu nedenle icra vb. dosyalar ile eline geçen gayrimenkullerin satışıyla elden çıkartmakta ve ödemesini alabilmektedir. Günümüzde Ziraat Bankası konut satışı dijital olarak da gerçekleştiriliyor. Ziraat Bankası’nın “e-satış” platformundan kolayca konut satış ilanlarına ulaşabilmek ve başvuruda bulunabilmek mümkün oluyor.

Ziraat Bankası konut satışı için yatırımda bulunmak yani teklif yapmak isteyenlerin mutlaka ilgili ilana özel belirlenmiş olan teminat bedelini yatırması gerekmektedir. Ziraat Bankası şubeleri aracılığıyla yatırılan teminat bedeli sonrasında belirlen minimum artış üzerinden tekliflerini iletebiliyor.

Ziraat Bankası Ankara Çubuk’ta 80 Metrekare Daire 150.000 TL

Ziraat Bankası’nın satışa sunduğu gayrimenkul Ankara’nın Çubuk ilçesinde bulunan Yavuz Selim Mahallesi Şanlı Sokak no:20’de bulunan apartman dairesi sadece 150.000 TL satış başlangıç bedeli ile ilana çıkartıldı. 1992 yılında inşa edilen 2 katlı binanın 1.katında bulunuyor. 150.000 TL tutarında belirlenen başlangıç bedeli kapsamında ihaleye katılmak isteyenlerin Ziraat Bankası’na teminat bedelini yatırması gerekiyor. Bu ihale nezdinde belirlenen teminat bedeli ise 9.000 TL’dir. Teminat bedelinin yatırılmasından sonra minimum 1.000 TL artış sağlayacak şekilde teklif oluşturulabiliyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Ziraat Bankası Elmadağ’da 110 Metrekare Daire 187.000 TL

Ankara’nın Elmadağ ilçesinde bulunan Ziraat Bankası’na ait gayrimenkul sadece 178.000 TL başlangıç bedeliyle açık arttırmaya sunuluyor. Elmadağ ilçesi, Hasanoğan-Bahçelievler Mahallesi Sazlık Sokak No:’ adresinde bulunan 2012 yılında inşa edilmiş binanın 1.katında yer alan apartman dairesine teklif vermek için 11.220 TL tutarında teminat bedelini ödemeniz yeterlidir. Böylelikle apartman dairesini satın almak üzere teklif verme hakkına sahip olabilirsiniz.