Ziraat Bankası'nın bu kredisi ile ev sahibi olmayan kalmayacak!

Ev sahibi olmak, günümüzde her vatandaşın hayali. Hepimiz sıcak bir yuvamızın olmasını ve kendimizi güvence altına almayı istesek de ne yazık ki son dönemlerdeki fiyat artışları, önümüzde büyük bir engel oluşturuyor. Ev fiyatları almış başını giderken biz, bu durum karşısında bize yardım eli uzatacak birilerini arıyoruz. Siz de ev almak istiyor fakat hem yüksek ev fiyatlarından hem de uygun olmayan konut kredilerinden şikayet ediyorsanız, Ziraat Bankası'nın bu kredi fırsatını duyduğunuzda yüzünüz gülecek demektir. İşte Ziraat Bankası'nın faiz oranlarını neredeyse sıfıra indirdiği o konut kredisi fırsatı!

Ziraat Bankası'yla Evi Olmayan Kimse Kalmasın!

ziraat bankası-1

Ziraat Bankası, ülkemizde en çok tercih edilen ve milyonlarca vatandaşa hitap eden bankalardan biri. Kurulduğu günden günümüze kadar yüzlerce farklı fırsat sunan ve binlerce insanı ev sahibi yapan Ziraat Bankası, yine oldukça avantajlı bir konut kredisi fırsatı ile karşımıza çıkıyor. Bu kredi imkanını duyan binlerce kişi, şimdiden Ziraat Bankası şubelerine akın ediyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

KONUT KREDİ

Ziraat Bankası, vatandaşların yüksek faiz oranlarından ne kadar şikayetçi olduklarından ve bu nedenle kredi kullanmaktan vazgeçilmesinden yola çıkarak, faiz oranlarını bu zamana kadar hiç görülmemiş bir şekilde düşürdü. Piyasadaki diğer bankalara göre neredeyse en düşük faiz oranını veren Ziraat Bankası; %1,37'lik faiz oranlarıyla görenleri hem şaşırtıyor hem de sevindiriyor. Geri ödeme noktasında müşterilerini düşünen Ziraat Bankası, sunduğu bu faiz oranıyla büyük bir kolaylık sağlıyor.

KONUT KREDİSİ 3

Faiz oranının yanı sıra tam 120 aya varan vade imkanı veren Ziraat Bankası, bir kez daha müşterilerinin yüzünü güldürmeyi başarıyor. Eğer siz de ev sahibi olmak istiyorsanız, Ziraat Bankası'nın bu büyük fırsatını kaçırmayın.

Başvuru Yapmak Çok Kolay!

KONUT KREDİSİ 1

Ziraat Bankası'nın sunmuş olduğu bu konut kredisine başvurmak oldukça kolay. Hemen şimdi Ziraat Bankası'nın resmi internet sitesine girerek ya da Ziraat Bankası mobil uygulamasından konut kredisi başvurunuzu gerçekleştirebilir ve oldukça kısa bir sürede kredinize ulaşabilirsiniz. Eğer ayrıntılı bilgi almak isterseniz Ziraat Bankası müşteri hizmetlerini arayabilir ya da size en yakın Ziraat Bankası şubelerine giderek bilgi edinebilirsiniz.