Bir kamu bankası olan Ziraat Bankası, aynı zamanda ülkemizin de en büyük bankası. Her alanda sunduğu finansman destekleriyle, tüm kesimlerin yaşanan Covid 19 salgını nedeniyle oluşan etkilerinden olabildiğince az etkilenmesini sağlıyor. Bankanın hazırladığı Tüketici Kredisi kampanyası, 36 ay vade seçeneğiyle sunuluyor. Tüketici kredisi ile şahsi ihtiyaçlarınıza yönelik her türlü amaç doğrultusunda kredi desteği alabiliyorsunuz. Aynı zamanda geri ödeme konusunda çok esnek ödeme seçenekleri sunan banka, bu sayede tüketicilerin bütçelerine en uygun ödeme seçeneğini tercih etmelerini sağlıyor.

Ziraat Bankası Bireysel Tüketici Kredisi

Herhangi bir şahsi ya da maddi teminat gerekmeden kullanabileceğiniz Tüketici Kredisi, 36 ay vade seçeneğine sahip. Esnek geri ödeme seçenekleriyle çok cazip bir fırsat sunan kredi desteği, aynı zamanda %1,63’den başlayan faiz oranlarıyla sunuluyor. Hayat Sigortası seçeneğini de değerlendirebileceğiniz kredi desteği, Tüketici kredisi seçenekleri içerisinde en ideal olan kampanyalardan biri olarak öne çıkıyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Örnek Ödeme Tablosu

36 Ay vade seçeneğiyle 5.000 TL olarak çekilen tüketici kredisi, aylık eşit taksitli ödemelerde %1,63 faiz oranıyla 194,741 TL olarak geri ödeniyor. Ancak geri ödeme konusunda geniş bir esnekliğe sahip olan banka, başvuran her kişinin geri ödeme yeteneğine göre farklı ödeme seçenekleri sunuyor. Aynı zamanda yine başvuru gerçekleştiren herkesin kredi puanına göre uygulanan farklı faiz oranları bulunuyor.

Ziraat bankası Bireysel Tüketici Kredisi’ne Nasıl Başvurulur?

Ziraat Bankası Bireysel Tüketici Kredisi için başvuru yapılması için de geniş seçenekler mevcut. İnternet Bankacılığı, resmi web sitesi, Ziraat Mobil Şube, ATM, Çağrı merkezi ve bankanın tüm şubeleri kanallarıyla kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Banka müşterisi olmayanlar için resmi internet sitesi, çağrı merkezi, ATM ve banka şubeleri kredi başvurusunu alıyor. Başvuruların yanıtlanma süresi de hayli kısa sürüyor. Genellikle onay aşaması bir gün sürüyor. Başvuruların aynı gün içerisinde sonuçlanmasına yönelik özel bir çalışma yürütülüyor. Bu sayede ihtiyaçların en süratli şekilde karşılanabilmesi için nitelikli bir hizmet sunuluyor. Kamu Bankası olarak her kesim için farklı özelliklere sahip kredi finansman destekleri sunan Ziraat Bankası, aynı zamanda bu desteklerin günümüz koşullarında en uygun özelliklere sahip olmasına yönelik çalışmalar yürütüyor.