Ziraat Bankası satılık gayrimenkul ilanları sayesinde piyasa fiyatının yarısına ev alma şansına sahipsiniz!

Ziraat Bankası konut kredisi ve ipotekli diğer tür kredilerin geri ödenmesinde yaşanan sorunlar nedeniyle, ipoteğe haiz olan gayrimenkullerin satışı yoluyla kredilerin tahsili sistemine başvurabiliyor. Bu şekilde sürekli olarak bankaya geçen gayrimenkuller, Bankacılık Yasası gereği kısa süre içerisinde satılması gereken ve satılırken değerlemeyi ve satışı bankaların doğrudan yapamayacağı bir sistemle satılıyor. İhaleyle satışa sunulan gayrimenkullerin, değerlemesini bu alanda iş ortağı olarak seçilen değerleme kuruluşları, satışını ise yine iş ortağı olan platformlar gerçekleştiriyor. Ziraat Bankası satılık gayrimenkul ilanlarına, bankanın resmi sitesini takip ederek ulaşabilirsiniz. KDV mükellefi olmayan bankalardan satışa sunulan tüm gayrimenkuller, muadillerinde göre çok daha ekonomik fiyatlarla satılıyor.

Ziraat Bankası’ndan İstanbul Kağıthane’de 4+1 Daire

İstanbul Kağıthane Gürsel Mahallesi’nde bulunan bu konut, 4 oda 1 salon ve 128 metrekare yaşam alanına sahip. İlk satış bedeli 636.750 TL olarak belirlenmiş olan bu konut için en az teklif arttırma tutarı 5.000 TL olarak belirlenmiş. Henüz 2 gün boyunca devam edecek olan ihalede gelen en son teklif 715.000 TL. Konut için teminat bedeli 38.205 TL ve teminat banka şubelerinden yatırılabiliyor. Bölgede muadil konut fiyatları 850.000 TL’den başlıyor.

Ziraat Bankası’ndan Satılık Konya Karatay 3+1 Daire

Konya’nın gözde ilçelerinden Karatay’da bulunan dairenin 135 metrekare yaşam alanı bulunuyor. Zemin katta bulunan daire 3 oda bir salon şeklinde konfor sunuyor. Başlangıç Bedeli olarak 330.000 TL fiyat belirlenmiş ve teminat bedeli, de buna göre19.800TL olarak belirlenmiş. Hali hazırda verilen en son teklifle başlayan ihale 331.000 TL olarak devam ediyor ve ihale süresi 7 gün. Daire için yapılacak fiyat teklifleri en az 1.000 TL olarak belirlenmiş.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Ziraat Bankası’ndan Satılık Çankaya’da 3+1 Daire

Çankaya Anakara’da bulunan dairenin bulunduğu kat sayısı 7. 150 metrekare yaşam alanı sunan daire, 3 da bir salon tarzında yapılmış. Bölgede bulunan diğer muadillerine göre çok ekonomik olan ilk satış bedeli 410.000 TL olarak belirlenmiş. Teklif vermek için bankaya yatırılması gereken teminat tutarı 24.600 TL. En az verilebilecek tekli 1.000 TL ve daire için henüz ilk teklif gelmediğinden ihale sürecide başlamamış durumda.