Eğitim masrafları külfet olmaktan çıkıyor: Ziraat Bankası Eğitim Kredisi sayesinde herkes hayalindeki eğitimi alıyor!

Hayat şartları her gün biraz daha zorlaşıyor. Bu zorluklara pandemi koşulları da eklenince işler içinden çıkılmaz hale gelebiliyor. Halk sağlığını korumak amacıyla getirilen yasaklar ve kısmi kapanmalar sebebiyle iş yerleri birer birer kepenk indiriyor. Bu sebeple birçok insan işsiz ve parasız kalıyor. Hal böyle olunca bazı zaruri ihtiyaçlar bile karşılanamaz hale geliyor.

Bu ihtiyaçların başındaysa barınma, sağlık, gıda ve eğitim geliyor. Bu ihtiyaçların karşılanması konusunda vatandaşa en büyük desteği bankalar veriyor. Her türlü ihtiyacınıza özel kredi imkanları sunan bankalar, krediye talebin artışıyla birlikte ciddi bir rekabet içerisine giriyor. Bu rekabetten sıyrılmak isteyen bankaların ilk hamlesi ise avantajlı ürünlerle müşterileri cezbetmek oluyor.

Ziraat Bankası'nın Eğitim Kredisi Herkesi Cezbediyor!

ZİRAAT-1

Ziraat Bankası da rekabet ortamında bir adım öne çıkmak adına türlü kampanyalar düzenleyen bankalar arasında yer alıyor. Son dönemde vermeye başladığı eğitim kredisi, birçok müşterinin hem dikkatini hem de aklını çeliyor. Son derece uygun faiz oranları ve uzun vade seçenekleri ile Ziraat Bankası eğitim kredisi, okuyanların ve çocuğunu okutan ebeveynlerin bir numaralı çıkış noktası haline geliyor.

Ziraat Bankası tarafından sunulan bu eğitim kredisi, tüm özel okul ve kurs ödemeleri için kullanılabiliyor. Başvurulması halinde öğrencinin veya kursiyerin velisine ya da düzenli geliri olması durumunda öğrenci ya da kursiyerin kendisine ödenebiliyor.

Düşük Faiz ve Uzun Vade Avantajı ile Ziraat Bankası Kredide Devrim Yaratıyor!

ziraat bankası

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Ziraat Bankası tarafından sunulan bu avantajlı eğitim kredisinin faiz oranı %1,59 olarak belirlenirken, 50 bin TL ve altındaki tutarlarda vade süresi en fazla 36 ay, 50 bin TL üzeri kredi kullanımlarında ise maksimum vade süresi 24 ay olarak belirleniyor.

Bu koşullarda Ziraat Bankası'ndan kullanacağınız 50 bin TL eğitim kredisinin aylık taksitleri 1.932,78 TL oluyor. Böylece tüm eğitim masrafları külfet olmaktan çıkıyor. Ziraat Bankası eğitim kredisine tüm Ziraat Bankası şubelerinden başvurulabiliyor. Başvuru esnasında kimlik belgesi, gelir belgesi ve adres bilgisi içeren bir belge isteniyor. Buna ek olarak eğitim alınacak kurumdan eğitim bedelini belgeleyen fatura da ibraz etmek gerekiyor. Onaylanan kredi tutarı direkt olarak eğitim kurumuna ödeniyor, herkes istediği eğitimi almanın keyfini sürüyor.