Ziraat Bankası’ndan Bankkart kullananlara müjde! Bankkart’ı olan Ziraat Bankalılara anında 100 TL hediye…

Bankkart kullananlara müjdeli haber Ziraat Bankası’ndan geldi. Banka, Bankkart kullanan herkese koşulları sağladığı sürece 100 TL hediye vereceğini açıkladı. Son yapılan duyuruya göre 500 TL’ye ulaşan her harcamaya 25 Bankkart Lira, toplamda ise 100 Bankkart Lira kazanma fırsatı hediye. İşte tüm Bankkart kullanıcılarının merak etiği ve araştırdığı kampanyanın koşullarına dair detaylar!

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Bankkart Kampanya Koşulları Nelerdir?

bankkart

Ziraat Bankası Bankkart kullanıcılarının harcadıkça kazanacakları kampanya için gerekli koşullar şu şekilde: 

 • Bankkart kampanyasından sadece Ziraat Bankası kanallarından kampanya teklifi gerçekleştirilen müşteriler yararlanabilir.
 • Müşterinin katılımının sağlanmasından sonra 30 gün içinde Bankkart'ın Kredi Kartı uygulaması ile gerçekleştireceği alışveriş işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilir. Örneğin; kampanyaya 15 Eylül’de dahil olan bir müşterinin 15 Ekim’e kadar yapacağı tüm alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilecektir. Ve bu harcamalar toplamda her 500 TL'ye ulaştığında 25, en fazla 100 Bankkart Lira olarak hediye edilir.
 • Kampanya katılımdan önce gerçekleştirilen alışverişler bu kapsamda değerlendirilmez.
 • Kampanya şartları yerine getirildiği takdirde müşterilere Bankkart Lira'ları hemen yüklenir.
 • Ancak Bankkart Lira tutarı sınırlıdır. Kart sahibinin kampanya döneminde kazanabileceği en üst Bankkart Lira tutarı 100 TL ile sınırlıdır.
 • Herhangi bir alışveriş iptali, iadesi, Bankkart Lira kullanım işlemleri, ya da karttan yapılan nakit çekim işlemleri kampanya kapsamında değerlendirilmez.
 • Eğer kampanya döneminde gerçekleşen alışveriş kampanya sonrasında iade edilirse bu durumda verilen Bankkart Lira'lar geri alınır. Eğer böyle bir durumda müşterinin Bankkart Kumbara'sında yeterli Bankkart Lira yoksa kalan tutar hesap özetine borç olarak yansıtılır.
 • Bankkart dahilindeki ek kart ve sanal kartlar ile yapılacak işlemler yine Bankkart'ın harcamalarına dahil edilir.
 • Kazanılan Bankkart Lira’ları yalnızca Ziraat Bankası Bankkart işyerleri ve İş Bankası Maximum işyerlerinde kullanabilirsiniz.
 • Eğer kampanyaya katılır ancak kredi kartınızı daha sonrasında kapatırsanız kazanılan Bankkart Lira’lar geri alınır. Bankkart lira’lar kullanılmış ise bu durumda harcanan Bankkart Lira tutarı kadar ekstrenize borç veya vadesiz hesabınıza borç yansıtılır.
 • Bankanın Ziraat Maximum kartı ile gerçekleştirilen işlemler ise kampanya kapsamında değerlendirilmez.

Siz de Bankkart Sahibi Olun Siz de Kazanın

z

Artık alışverişlerimizin çok büyük bir kısmını kredi kartlarından gerçekleştirmeye başladığımız bu dönemde hem harcamak hem kazanmak istiyorsanız siz de Ziraat Bankası Bankkart kampanyasından yararlanabilirsiniz.