Taşıt fiyatlarının yüksekliği, araba almak isteyen ama yeterli nakdi olmayan birçok kişiyi bu hayallerinden vazgeçirebiliyor. Ancak Ziraat Bankası’nın esnek ödemeli ve uygun faizli taşıt kredisi kampanyasını duyanlarsa hayallerini gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşıyor. Eğer siz de araba almak istiyor ama yüksek fiyatlarla nasıl baş edeceğinizi düşünüyorsanız Ziraat Bankası’nın taşıt kredisi olanaklarından yararlanabilirsiniz. Bütçenize göre oluşturacağınız esnek geri ödeme koşulları ve piyasaya göre oldukça uygun faiz ve dosya masrafları sayesinde siz de dilediğiniz araca sahip olabilirsiniz. İşte Ziraat Bankası taşıt kredisine ilişkin detaylar!

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Esnek Geri Ödeme Koşulları ve Uygun Faiz Olanağı

ZİRAAT 1-1

Ziraat Bankası müşterilerine bütçelerine göre esnek ödeme koşulları ile taşıt kredisi olanaklarını seferber ediyor. 48 aya varan vadelerle geri ödeyebileceğiniz Ziraat Bankası taşıt kredisi için bankanın belirlemiş olduğu faiz oranı ise %1,59. Ayrıca Ziraat Bankası Taşıt Kredisi ile dilerseniz sıfır, dilerseniz de ikinci el araç satın alabilirsiniz. Böylelikle bankanın sunmuş olduğu bu kredi olanağı sayesinde piyasanın en uygun faiz oranı ile bütçenize uygun taksitlerle istediğiniz arabaya sahip olabilirsiniz. Söz konusu taşıt kredisinde vade belirlenirken nihai fatura bedeli 120 TL ve altında olan araçlar için 60 ay iken, nihai fatura bedeli 120 bin TL’nin üzerinde olan araçlar için ise vade 48 ay olarak belirlenebilir.

Ziraat Bankası Taşıt Kredisi ile Alınabilecek Araçlar

ZİRAAT 2

Ziraat Bankası taşıt kredisi ile hem sıfır hem de ikinci el araç alabilme şansınız bulunmaktadır. Ancak ikinci ellerde bankanın belirlemiş olduğu sınır 5 yaş. Yani bankadan çekeceğiniz bir taşıt kredisini ya 0 ya da 5 yaşa kadar bir araç için kullanabilirsiniz. Bunun yanı sıra araç rehni de, teminat olarak alınır.

Son olarak Ziraat Bankası taşıt kredisi çekebilmek için ihtiyacınız olan belgeleri de şu şekilde sıralayabiliriz:

  • Başvuru Formu,
  • Nüfus cüzdanı, sürücü belgesi veya pasaport fotokopisi,
  • Çalışma durumunuza göre gelir belgesi,
  • Serbest Meslek Mensuplarının bağlı oldukları meslek kuruluşundan alacakları üyelik belgesi fotokopisi,
  • Tüzel kişiliklerin şirkete ait ana sözleşmenin yayımlandığı ticaret sicil gazetesi/gazeteleri fotokopisi ve şubenin gerekli gördüğü takdirde isteyebileceği diğer belgelerdir.