Ziraat Bankası, vermiş olduğu klasik bankacılık hizmetlerinin yanı sıra gayrimenkul ve araç satışları ile de müşterilerine yardımcı olmaya devam ediyor. Elindeki ipotekli araçları satışa çıkaran Ziraat Bankası bu kanalla oldukça uygun fiyatlarda araç satışı gerçekleştiriyor. Eğer siz de yeni bir araba almak ya da sahip olduğunuz mevcut arabanızı yenilemek istiyorsanız mutlaka bankanın elindeki satılık durumda olan araçları incelemelisiniz.

Ziraat Bankası Araç Satışları

ziraat araç 2

Ziraat Bankası, ipotekli olarak kullandırılan bazı kredilerin ödenmemesi sonucunda icra başlatılan araçları veya elinde bulunan satılık araçları ihtiva ediyor. Aynen elinde bulunan gayrimenkullerin satışında olduğu gibi araçların satışlarını da Intengo altyapısı ile yürütüyor. İkinci el otomobillerin satışında ise banka INTENGO dışında herhangi farklı bir aracı kurumla çalışmıyor.

Satılık Araçlara Nasıl Ulaşabilirsiniz?

taşıt kredi ziraat

Ziraat Bankası’nın satışa çıkardığı araçlara ulaşmak için bankanın internet sitesini inceleyebilirsiniz. Bu esnada site içeriğinde yer alan hızlı arama ve filtreleme özelliği ile aradığınız araca daha kolay ulaşabilirsiniz. Bankanın araç satış sayfasına girdiğiniz zaman ihalesi devam eden, yeni eklenen, fiyatı düşen kategorilerdeki araçlarla karşılaşırsınız. Bu alanda ayrıca arabanın bulunduğu il, marka, model ve model yılına ilişkin özellikleri de görebilmeniz mümkün. Sitenin filtreleme aracı sayesinde bu özellikleri girerek aradığınız modele/markaya daha kolay ulaşabilir ve aradığınız türde araç için daha hızlı bir şekilde harekete geçebilirsiniz.

Piyasadan Daha Uygun Fiyatlar

ziraat araç

Ziraat Bankası’nın satışa çıkarmış olduğu araçları normal araç piyasalarından daha uygun fiyatlarla satın alma şansına sahip olursunuz. Bunun nedeni ise bankanın genellikle batık kredilerin tazmini için bu yola gitmesi ve bu nedenle de kar amacı gütmemesidir. Bundan dolayı da, bankanın sitesinde bulmuş olduğunuz bir araca teklif vererek piyasadan çok daha uygun fiyatlarla o aracı satın almış olmanız oldukça muhtemeldir.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Bu arada Ziraat Bankası söz konusu araçları e-ihale yolu ile satışa çıkarır. Doğrudan teklif modeli ile satış yapılmaz. E ihale içinse, bankanın internet sitesinin alt yapısı olan INTENGO alt yapısını kullanmanız gerekir. Bu yolla gerçekleştirdiğiniz araç satın alımlarında ayrıca KDV ödemekten de kurtulabilirsiniz.